Çözüldü UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Hamachi kaldır. Klavye-fare dışındaki aygıtları çıkart.

BIOS'u güncelle. Güncelleme rehberi en altta.

Chipset'i güncelle.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp chkdsk /f /r komutunu gir.

Alttaki rehberi uygula, Recommended WHQL sürücüyü kur.

Rehber:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung'a ait aygıtları aygıt yöneticisinden donanım kimliği ile paylaş. 20H2'ye geç.

Chipset'i güncelle.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp chkdsk /f /r komutunu gir.

Alttaki rehberi uygula, Recommended WHQL sürücüyü kur.

Rehber:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Samsung'a ait aygıtları aygıt yöneticisinden donanım kimliği ile paylaş. 20H2'ye geç.

Çözüm

Chipset'i güncelle.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp chkdsk /F /r komutunu gir.

Alttaki rehberi uygula, recommended WHQL sürücüyü kur.

Rehber:

BIOS sürümü olarak F51'i paylaşmışsınız. Son sürüm F60E yi gösteriyor, onu indirirsem problem olur mu?

Öncelikle, yardımınız için çok teşekkürler, Hamachi'nin mavi ekran konusunda bilgisayara zararı nedir?
Samsung'a ait aygıtları aygıt yöneticisinden bulamadım.
CMD'yi yönetici olarak başlatıp sizin söylediğiniz komutları yazdım, fakat ekrandaki hatayı aldım.

Dosya Ekleri

• Annotation 2020-12-22 195237.png
    Annotation 2020-12-22 195237.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 26
Öncelikle, yardımınız için çok teşekkürler, Hamachi'nin mavi ekran konusunda bilgisayara zararı nedir?
Samsung'a ait aygıtları aygıt yöneticisinden bulamadım.
CMD'yi yönetici olarak başlatıp sizin söylediğiniz komutları yazdım, fakat ekrandaki hatayı aldım.
Y yaz, enter de. Sistemi yeniden başlat. Hamachi, sistem rutini sırasında hata çıkartmış, sorun çözüldüğünde yüklersiniz tekrar. Dump dosyanda 2-3 adet Samsung'a ait yazılım veya onun gibi şeyler gözüküyordu. USB bağlantıları olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı