UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

kayisiland

Decapat
Daha fazla  
RAM
2 X GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
SSD veya HDD modeli
2X ADATA XPG SPECTRIX, SEAGATE 1TB Barracuda 64MB
Ekran kartı
MSI GeForce RTX 2070 SUPER Ventus OC 8GB GDDR6 256
Anakart
MSI MAG Z390M MORTAR 4400MHz(OC) DDR4
İşlemci
INTEL Core i5 9600KF 3.7GHz 9MB 6 ÇEKİRDEK
Ben bu sorunu daha önce de yaşıyordum ve bir şekilde geçmişti, 2 hafta önce bilgisayarı formatladım, indirmeleri, oyunları vs indirdim ekstra saçma bir program ya da zararlı bir şey indirmedim (en azından öyle sanıyorum) ve bu formattan sonra mavi ekran hatası yine gelmeye başladı. Birini 2 gün önce birini bugün yedim ve eski mavi ekran sorunum tekrar gelmiş oldu.

bu arada ekrandaki 0% olan yer hiç artmıyor, bu ekran direk geçiyor sanırım res atıyor ve ardından bios a atıyor ve bios u kapatmayı deneyince (sağ üstteki çarpı işaretinden) kapanmıyor tekrar resliyor ve tekrar bios a atıyor, illa kasadan kapatma tuşuna basmam lazım ki kendine gelsin.
Şu iyice artmadan geçirmeme bir de sizden isteğim, bilgisayar konusunda bilgim neredeyse hiç yoktur. O yüzden neyi ne yapmam konusunda daha açık ve anlayabileceğim şekilde anlatırsanız sevinirim, kısacası "mala" anlatır gibi.

Minidump: Minidump - Google Drive

Dosya Ekleri

• 7E61DD4D-0D66-4D33-833F-E8ED121762B9.jpg
    7E61DD4D-0D66-4D33-833F-E8ED121762B9.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 12
1. Ekran kartı sürücüsünü tekrar yükleyin.

*DDU*

*Ekran kartı sürücüsü*

2. BIOS Güncelleyin.

3. SteelSeries yazılımını ve BattlEye – The Anti-Cheat kaldırın. (Sorun kalkınca tekrar yüklersiniz)

1. Ekran kartı sürücüsünü tekrar yükleyin.

*DDU*

*Ekran kartı sürücüsü*

2. BIOS Güncelleyin.

3. SteelSeries yazılımını ve BattlEye – The Anti-Cheat kaldırın. (Sorun kalkınca tekrar yüklersiniz)
dediklerinizin hepsini yaptım şimdi bekleme aşamasındayım (bir tek steelseries i silmedim yine mavi ekran yersem onu silim bir süre daha denicem yine olursa da burdayım) teşekkürler

Geri
Yukarı