Unibeast ile kurulum yaparken 8877652 hatası alıyorum?

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Merhaba. Daha geçen gün DSDT hakkında yeni bir konu açmıştım. Bilgisayarıma uygun DSDT yi forumdaki montezuma arkadaşımın yardımıyla çözmüştüm. Mac OS X'i kurduğumda GT220 ekran kartı vardı. Ama bozulduğu için sökmek ve Intel HD Graphics'i kullanmak zorunda kaldım. Ekran kartını çıkarınca Mac çalışmadı, ben de fazla üstünde durmayarak (ayrıca babam Mac kullanamıyor diye de :)) Windows'a döndüm. Şimdi harddiske bootloader kurmadan 2. bir partitiona tekrar Mac kuracağım. Unibeast ile Yosemite 10.10.3 en güncel sürümünü USB ye attım. Ama bir türlü kurulum ekranına gelemedim. Sürekli 8877652 adlı bir hata alıyordum. Forumlarda ekran kartıyla alakalı olduğu yazıyordu. Ben de sırayla şu komutları denedim:
-v
GraphicsEnabler=No -v -x
-v -x PCIRootUID=1 GraphicsEnabler=No IGPEnabler=Yes
-v -x PCIRootUID=1 GraphicsEnabler=No IGPEnabler=Yes npci=0x2000

Ama hiçbiri işe yaramadı. Boot ederken en başta ekran kartının Intel HD Graphics "2500" olduğunu gördüm. Bir rehberde Recep Baltaş yanılmıyorsam 2500 'ün desteklenmediğini söylemişti. Şimdi ben bunu nasıl çözeceğim? Yeni bir ekran kartı mı almam gerekir?:kararsız:

Lütfen yardım edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı