UNICEF: Gazze'de su tükendi, çocuklar kirli suları kullanmak zorunda

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Gazze😕

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarafların vahşice yürüttükleri çıkar çatışmaları sonucu olan yine sivillere oluyor.

Aşağılık Yahudiler için önem taşımayan hadisedir. Yahudiler için kendi ırkları haricinde hiçbir ırkın değeri yoktur. İnsan gözüyle de görmezler.

Aşağılık Yahudiler için önem taşımayan hadisedir. Yahudiler için kendi ırkları haricinde hiçbir ırkın değeri yoktur. İnsan gözüyle de görmezler.

Tek taraflı bakmamak lazım. İki tarafında elinde kan var, iki tarafta sadece kendilerini düşünüyor. İki tarafın saçma çıkar çatışmaları yüzünden sivil halk bu halde.

Tek taraflı bakmamak lazım. İki tarafında elinde kan var, iki tarafta sadece kendilerini düşünüyor. İki tarafın saçma çıkar çatışmaları yüzünden sivil halk bu halde.
Ben böyle düşünmüyorum. HAMAS denilen örgütün bizzat İsrail tarafından idare edildiğini, Gazze'ye büyük çaplı operasyon yapmak için bahane olarak kullandıldığı da açık. Dibindeki örgüt sana harekat yapacak; MOSSAD'ın bundan haberdar olmayacak. Hadi oradan sende.
Bu arada Filistin umrumda değil. Mantıklı olanı söylüyorum. Yoksa bana ne birbirilerini yesinler.
Kısaca 2 taraf olduğunu düşünmüyorum. İsrail ve çıkarları için beslediği kukla düşmanı.

Son düzenleme:
Lanetli topluluk. Güçleri masum insanlara yetiyor anca. Girsene aslan parçası Gazze'ye. Tel Aviv'den asacağız keseceğiz şöyle yapacağız diye atıp tutmakla olmuyor değil mi? Maçan yemiyor.

Arkadaşlar öyle kötü şeyler düşünmeyin, iyi olanları da vardır.

Arkadaşlar öyle kötü şeyler düşünmeyin, iyi olanları da vardır.

Aklı olan herkes nefretin sadece daha büyük sorunlar doğuracağını bilir zaten. Bu tarih boyunca da hep böyle olmuştur. Ne yazık ki açgözlü yöneticiler yüzünden masum siviller zarar görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı