Çözüldü Unity 2021.3.15F1'de Assets Store'ye Nasıl Girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BkKDurak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir oyun geliştiriyorum. Bu sürümde Asset Store'a nasıl girilir? Scene ve Game'in yanında yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba bir oyun geliştiriyorum. Bu sürümde Asset Store'a nasıl girilir? Scene ve Game'in yanında yok.
Asset store'a tarayıcıdan gir istediğin assetleri my assetse ekle. Ardından unity'de Window>Package Manager kısmından My Assetsi seç. Biraz bekle ve assetlerin orada görünür hale gelecektir.

Unity editor içi asset store'u kaldırdı artık sadece sahip olduğun assetleri görüntüleyebilir ve indirebilirsin.

1674399568085.png
Asset store'a tarayıcıdan gir istediğin assetleri my assetse ekle. Ardından unity'de Window>Package Manager kısmından My Assetsi seç. Biraz bekle ve assetlerin orada görünür hale gelecektir.

Unity editor içi asset store'u kaldırdı artık sadece sahip olduğun assetleri görüntüleyebilir ve indirebilirsin.

1674399568085.png

Çözüm
Asset Store'a tarayıcıdan gir istediğin assetleri my assetse ekle. Ardından Unity'de window>package Manager kısmından my assetsi seç. Biraz bekle ve assetlerin orada görünür hale gelecektir.

Unity editor içi asset Store'u kaldırdı artık sadece sahip olduğun assetleri görüntüleyebilir ve indirebilirsin.

Eki Görüntüle 1641294

Teşekkürler.

Geri
Yukarı