Unity App Store için oyun nasıl yayınlanır?

turansoft

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Mobil oyun geliştiricisi
Merhaba arkadaşlar. Unity de oyunumu geliştirdim. Google Play'e yayınladım ve App Store developer hesabını satın aldım ve sonradan öğrendimki Mac platformunda oyunu yayınlamam lazımmış. Bunun üzerine sanal makine kurdum. Bunu nasıl yayınlayacağımı bilen var mı acaba? Teşekkürler.(oyunun boyutu 700 küsur MB).

Merhaba arkadaşlar. Unity de oyunumu geliştirdim. Google Play'e yayınladım ve App Store developer hesabını satın aldım ve sonradan öğrendimki Mac platformunda oyunu yayınlamam lazımmış. Bunun üzerine sanal makine kurdum. Bunu nasıl yayınlayacağımı bilen var mı acaba? Teşekkürler.(oyunun boyutu 700 küsur MB).
Oyunun ismi ne indirip deneyeceğim.

Oyunun ismi ne indirip deneyeceğim.

Hocam oyun şu an incelemede hikayenin 1.bölümü mevcut Google playde akın bölüm 1 diye.
Bu da yeni gelecek oyunun traileri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Apple kimliğini girip App Store'a giriş yap. Sonra oradan Apple developer uygulamasını yükle. Uygulamaya developer hesabını gir. Orada bulacaksın.(Oyununu deneyeceğim şimdi.)

Hocam oyun şu an incelemede hikayenin 1.bölümü mevcut Google playde akın bölüm 1 diye.
Bu da yeni gelecek oyunun traileri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vaaay çok güzel olmuş.

Geri
Yukarı