Unity Asset Store ile problem yaşıyorum

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Unity Asset Store'ye 2 aydır günde en az 4 saatimi verdiğim bir projemi yüklemeye çalışıyorum. Bu süreçte yaptığım modelde Unity bir sürü sorun buldu, hepsini bir şekilde çözdüm. En son gönderdiğim zamanda ise bana "Check Normal Map Textures" diyordu. Yani normal mapleri ayarlardan normal map olarak belirtmem gerekiyormuş. Bunu yaptığım halde Unity moderatörü projeyi defalerca kez kabul etmedi.

Projeyi gönderirken moderatöre not bırakabiliyoruz. Adama bahsettiği sorunu çözdüğüm hakkında tonla yazı yazarak 3 defa daha incelemeye gönderdim 3 defa daha red yedim. Diyorum ki madem ben problemi göremiyorum bana problemi detaylı bir şekilde anlat ki çözeyim adam hiçbir şey söylemden projeye red veriyor. En sonda problemi çözdüğümü belirttiğim şöyle bir video daha attım yine hiçbir şey demeden projeyi reddetti. Bunu yapmaya devam ederse şikayet edeceğimi, canıma tak ettiğini söylediğim bir notla projeyi tekrar gönderdiğimde ise projem "Obsolete" etiketi yedi. Normalde "Rejected" oluyordu. Sinirden patlayacağım, ne yapmam gerekiyor kabul için?

Güncelleme: Beyler 1+ aydır Unity ekibinin söyledikleri doğrultusunda modelimi geliştirdim. XYZ yönlerinden Scale problemine kadar bir sürü noktanın üzerinden tekrar geçerek paketi kusursuzlaştırdım. Şimdi ise bu konudaki "Check Normal Map Textures" problemini tekrar vermeye başladılar. Daha önceden bunu kabul etmişlerdi zaten. Normal Maplerin buradaki gibi ayarlanmasını istiyorlar, ki öyle ama adamlar onay vermiyor buna rağmen. Desteğe yazmak istesem 2 aya kadar bekletebiliriz diyorlar. Ya zaten paranın yarısını kendilerine haraç niyetine alacaklar birde eşek muamelesi yapıyorlar. Ne yapacağım ben gerçekten?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı