Çözüldü Unity C# açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

smitg12

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Unity kullanıyorum, daha yeni kurdum fakat tıklıyorum Script'ime (C#) açılmıyor. Hangi program ile açmak istersiniz çıkıyor, eskiden tıklardım açılırdı. Ne yapmam gerek?

Çözüm
Visual Studio 2019 ile açabilir ve düzenleyebilirsiniz. İndirmek istemiyorsanız Edit > Preferences > External Tools kısmındaki "External Script Editor" seçeneğinden script'i açabileceğiniz bir text editor veya program ekleyebilirsiniz.
Visual Studio 2019 ile açabilir ve düzenleyebilirsiniz. İndirmek istemiyorsanız edit > preferences > external Tools kısmındaki "external script editor" seçeneğinden Script'i açabileceğiniz bir text editor veya program ekleyebilirsiniz.

Sırf teşekkür etmek için giriş yaptım eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Visual Studio 2019 ile açabilir ve düzenleyebilirsiniz. İndirmek istemiyorsanız edit > preferences > external Tools kısmındaki "external script editor" seçeneğinden Script'i açabileceğiniz bir text editor veya program ekleyebilirsiniz.

Teşekkürler Visual Studio olmasına ragmen açılmıyordu farklı bir editör seçtim ve düzeldi (Visual Studio code)

Yeni konular

Geri
Yukarı