Çözüldü Unity "Can't add script" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese selamlar,

Aşağıda ki hatayı neden aldığımı bana söyleyebilecek var mı?

Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Not: Kodlamada hata yok en azından Unity bir hata bulamadı.
Aşağıdakiler kullandığım kodlar.

gfghgdf.PNG
2.PNG
1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yabancı bir kaynaktan araştırdım. Aynı sorunu yaşayan bir kişi şu şekilde düzeltmiş:
WeaponSystem yazıyor ya. En sağda dişli bir çark var. Ona tıklayın ve sıfırlayı seçin. Birkaç kişi denemiş ve sorun çözülmüş.
Herkese selamlar,

Aşağıda ki hatayı neden aldığımı bana söyleyebilecek var mı?

Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 574794Eki Görüntüle 574795Eki Görüntüle 574796
Vaay bu sorunun çözümünü bilmiyorum ama oyun yaptığın için tebrik ederim başarılarının devamını dilerim.

Yabancı bir kaynaktan araştırdım. Aynı sorunu yaşayan bir kişi şu şekilde düzeltmiş:
WeaponSystem yazıyor ya. En sağda dişli bir çark var. Ona tıklayın ve sıfırlayı seçin. Birkaç kişi denemiş ve sorun çözülmüş.

Çözüm
Deneyeeğim olursa yazarım.
Weaponsystem yazıyor ya. En sağda dişli bir çark var. Ona tıklayın ve sıfırlayı seçin. Birkaç kişi denemiş ve sorun çözülmüş.

Gerçekten oldu çok teşekkür ederim.
Weaponsystem yazıyor ya. En sağda dişli bir çark var. Ona tıklayın ve sıfırlayı seçin. Birkaç kişi denemiş ve sorun çözülmüş.

Gerçekten oldu çok teşekkür ederim.
Vaay bu sorunun çözümünü bilmiyorum ama oyun yaptığın için tebrik ederim başarılarının devamını dilerim.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı