Unity güncellemesini yaptıktan sonra "debug.log" gözükmüyor

serhatay1993

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Unity Visual Studio'yu güncellemem için sürekli Consol'da bana bildirim verip duruyordu bende güncelledim. Sonra debug.log konsolda gözükmemeye başladı. Ve çeşitli hatırlayamadığım hatalar da vermeye başladı. Sonra hem Unity, unityhub ve Visual Studio'yu PC'den komple silip tekrar yükledim. Ama yine aynısı oldu. Bu işi bilen varsa lütfen yardımcı olsun yemin ederim 2 gündür çözemedim. Ders işleyemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
*İlk olarak Unity'e gelip CTRL+SHIFT+C kombinasyonunu deneyin.
*İkinci olarak Console paneline gelip "Sol Üst" kısımdaki butonların seçili olduğundan emin olun. Örnek bir resmi aşağıya bıraktım.
75523-capture.jpg

*İlk olarak Unity'e gelip CTRL+SHIFT+C kombinasyonunu deneyin.
*İkinci olarak Console paneline gelip "Sol Üst" kısımdaki butonların seçili olduğundan emin olun. Örnek bir resmi aşağıya bıraktım.
Eki Görüntüle 1352207
Yaptım babacım yaptım hepsini yaptım. Ama olmuyor. :(. Bak yukarda Unity'e iliştir diye bir seçenek var sağa doğru bir yeşil ok ile birlikte. Ona tıklıyorum visiual studio altında turuncu renkte bir çizgi oluşuyor. Bak görsel attım belki gözden kaçırdığım birşey vardır.
Yaptım babacım yaptım hepsini yaptım. Ama olmuyor. :(. Bak yukarda Unity'e iliştir diye bir seçenek var sağa doğru bir yeşil ok ile birlikte. Ona tıklıyorum visiual studio altında turuncu renkte bir çizgi oluşuyor. Bak görsel attım belki gözden kaçırdığım birşey vardır.
Çözdüm dostum çözdüm. Dediğim gibi çok basit birşeyi gözden kaçırmışım.

Dosya Ekleri

• 12.png
    12.png
    74,9 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı