Unity Hub İndirme Başlamıyor

Eraph

Decapat
Yer
Tekirdağ/Türkiye
Daha fazla  
Bugün Unity indirdim. Kullanmak için birkaç video izledim ney nasıl yapılır diye. Videodakilerin aynısını yaptım. Resimdeki gibi kaldı. İptal edip baştan yükledim ve yaklaşık 1 saattir bekliyorum. Yaptığım şeyleri de söyleyeyim; Unity Store kısmından Unity'i indirdim. Setup kurulduktan sonra açtım ve Installs kısmına girip Add tuşuna bastım. Ek olarak Android Build Support'a bastım ve yüklenmesini bekledim. Başka birşey yapmadım.
Ekran Alıntısı333.PNG

Unity Hub biraz sıkıntılı. Unity Archive'den indirmek daha mantıklı.

Unity Hub biraz sıkıntılı. Unity Archive'den indirmek daha mantıklı.

Denedim. Sonuç aynı. Unity Hub'u silip tekrar yükledim ancak hala aynı.

Hocam Unity Archive'den Unity Hub'ı değil istediğiniz Unity sürümünü indirmeniz lazım.
Biliyorum siteye girince anladım zaten de ben onu demeye çalışmamıştım. Ben Unity Hub'ı sizin dediğiniz şeyi denemeden önce silip yüklemiştim. Daha sonra sizin verdiğiniz linkten sürüm seçip indirdim.

Biliyorum siteye girince anladım zaten de ben onu demeye çalışmamıştım. Ben Unity Hub'ı sizin dediğiniz şeyi denemeden önce silip yüklemiştim. Daha sonra sizin verdiğiniz linkten sürüm seçip indirdim.
İlginç. Çünkü dediğim yerden indirince Unity'nin Setup dosyalarını yüklüyor. Aynı hatayı vermesi çok olanaklı gelmedi. Acaba indirdiğiniz dosyanın boyutu neydi?

Geri
Yukarı