Unity Hub indirme yaparken "editor application validating" kısmında kalıyor

talha kaşıkcı

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşımın bilgisayarına Unity indirmeye çalışıyoruz ama bu kısımda takılı kalıyor. Ben indirilen böyle bir sıkıntıyla karsilasmamisltik. Bu sorunu nasıl cozebiliriz?

20231206_181903.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Unity'de oluyor böyle sıkıntılar. İptal edip tekrar yükleyin veya silin tekrar yükleyin.

Birçok kez silip tekrar yükledim ama Unity hub üzerinden sürüm yüklemeyi yapamadım. İndirme ve yükleme dosya konumlarını değiştirdim bu sefer hiç yükleme yapmadı ben de 2022 son sürümü manuel olarak indirdim. Acaba bu yükleme ve indirme dosya konumlarını varsayılan ayarlara getirmenin bir yolu var mı? Çünkü başka bir hesap açmama rağmen bu konumlar eskisinde kaldı.

Birçok kez silip tekrar yükledim ama Unity hub üzerinden sürüm yüklemeyi yapamadım. İndirme ve yükleme dosya konumlarını değiştirdim bu sefer hiç yükleme yapmadı ben de 2022 son sürümü manuel olarak indirdim. Acaba bu yükleme ve indirme dosya konumlarını varsayılan ayarlara getirmenin bir yolu var mı? Çünkü başka bir hesap açmama rağmen bu konumlar eskisinde kaldı.

Keşke bilgisayarda olsaydım. Yardım ederim. Maalesef bir fikrim yok. Discord'da birinden rica edip sorabilirsin.

Geri
Yukarı