Unity için C# nereden öğrenilir?

569801

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar 3D bir oyun yapmak istiyorum, tek başımayım. Farkındayım ve biliyorum ki tek başına oyun yapmak zor bir iş. Fakat ben C# yazılımını nasıl öğrenebilirim en kolay? YouTube'da bir oynatma listesi buldum ama pek beğenmedim. Bir de aynı kodu ben yazıyorum hata veriyor falan. Önerebileceğiniz ücretsiz bir şeyler var mıdır sevgili arkadaşlar?

Arkadaşlar 3D bir oyun yapmak istiyorum, tek başımayım. Farkındayım ve biliyorum ki tek başına oyun yapmak zor bir iş. Fakat ben C# yazılımını nasıl öğrenebilirim en kolay? YouTube'da bir oynatma listesi buldum ama pek beğenmedim. Bir de aynı kodu ben yazıyorum hata veriyor falan. Önerebileceğiniz ücretsiz bir şeyler var mıdır sevgili arkadaşlar?
Maalesef Youtube gibi platformlarda ki ücretsiz kurslar yarım kalmış, eksik kalmış veya güncelliğini kaybetmiş kurslar oluyor genellikle. En kötü ihtimalle anlatımı güzel olmayan bir kurs oluyor. Eğer İngilizce biliyorsan. Konuyu arattığında karşına çıkan 3-4 kanaldan birine bakabilirsin. Büyük İngilizce kanallarının kursları iyi oluyor genellikle. Eğer biraz para veririm dersen (80tl civarı indirimde) Udemy kursları var. Bi bak, eğer indirimde değilse bekle. Çok sık indirime giriyor zaten. Bende öğrenmek istiyorum. Eğer sana da uyarsa iletişimde kalabiliriz.

Udemy sitesinde her konu için kurslar var, kursun içeriğini öğrenmeniz ve izlenim bırakmanız için bazen kurstan 2 - 3 video ücretsiz açılıyor, %80 - 90 gibi büyük indirimler olabiliyor. Bi bak derim.

Udemy'den bak hocam. YouTube'da çok izlenmediğinde falan insanlar bıkıp bırakabiliyor öylece ve güncel olmayabiliyor. Udemy en iyisidir. Temeli cartı curtu öğrenin. Sonra proje yapa yapa gelişirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı