Unity'de oyunun iki kısmı nasıl birleştirilebilir?

Vuenx

Femtopat
Daha fazla  
İki arkadaş yaz ayında boş oturmaktansa bir oyun yapalım dedik. Planımıza göre ben kendi bilgisayarımda oyunun 1.bölümünü yapacağım o da kendi bilgisayarında 2.bölümü böylece daha hızlı bitirebiliriz. Oyunu 2D platform oyunu olarak yapmayı düşünüyoruz, birimiz 14 diğerimiz 15 yaşında olduğu için çok bir şey bilmiyoruz. YouTube'den izleyip yapacağız zaten şimdi ikimizde bitirdik diyelim. Bu iki oyunu nasıl birleştireceğiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki arkadaş yaz ayında boş oturmaktansa bir oyun yapalım dedik. Planımıza göre ben kendi bilgisayarımda oyunun 1.bölümünü yapacağım o da kendi bilgisayarında 2.bölümü böylece daha hızlı bitirebiliriz. Oyunu 2D platform oyunu olarak yapmayı düşünüyoruz, birimiz 14 diğerimiz 15 yaşında olduğu için çok bir şey bilmiyoruz. YouTube'den izleyip yapacağız zaten şimdi ikimizde bitirdik diyelim. Bu iki oyunu nasıl birleştireceğiz?
Arkadaşınız sahneyi bilgisayarına kaydetsin ve size atsın. Sonra sizde projenize ekleyin.

Bana atma kısmına kadar tamam da ben nasıl projeye hazır oyunu ekleyeceğim.

Sahne dosyasını atacak size sizde direk Unity açıkken sürükleyip atabilirsniz. Daha sonra o sahneye açın ve Build settingsden bu sahneyi oyuna ekle deyin olması lazım.
Sahne dosyasını atacak size sizde direk Unity açıkken sürükleyip atabilirsniz. Daha sonra o sahneye açın ve Build settingsden bu sahneyi oyuna ekle deyin olması lazım.

Sıkıntı olursa yardım ederim.

Sıkıntı olursa yardım ederim.

Anladım sanırım gerçekten çok teşekkür ederim yaklaşık 1 2 ay içinde bitirmeyi planlıyoruz ufaktan da hikayesi olsun dedik eğer soracak bir şeyyim olursa sorarım çok teşekkürler tekrar.
Dosyalarınızı bu videoyu takip ederek eşitleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bakacağım ama önce bitirmemiz lazım. Size de çok teşekkürler yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı