Universal Windows ADB driver güvenilir mi?

FearlessDark

Centipat
Daha fazla  
Telefonumun şifresini unuttum. Başlıktaki uygulama bilgisayara virüs bulaştırır mı? Bir de uygulama ile kilidi kırabilir miyim?

USB debugging ( USB hata ayıklama ) ayarı açık değilse kırabilmek ev kullanıcısı için imkansızlaşıyor. USB hata ayıklamayı açmış mıydınız?

Geliştirici modu kapalı.

USB debugging ( USB hata ayıklama ) ayarı açık değilse kırabilmek ev kullanıcısı için imkansızlaşıyor. USB hata ayıklamayı açmış mıydınız?

Peki bu telefon benim için hayat memat meselasi. Nasıl kırabilirim şifreyi?

Geliştirici modu kapalı.

Peki bu telefon benim için hayat memat meselasi. Nasıl kırabilirim şifreyi?
Hocam eğer bilgilerinizi yedeklemişseniz hard reset atıp formatlayabilirsiniz sonra yedeği yüklersiniz. Onun dışında bahsettiğimiz ayar kapalı olduğu için evde kıramazsınız. Profesyonel / Ücretli programlar gerekiyor onlarda bazı telefoncularda olabilir. Yine de başka birinden de cevap bekleyebilirsiniz.

Hocam eğer bilgilerinizi yedeklemişseniz hard reset atıp formatlayabilirsiniz sonra yedeği yüklersiniz. Onun dışında bahsettiğimiz ayar kapalı olduğu için evde kıramazsınız. Profesyonel / ücretli programlar gerekiyor onlarda bazı telefoncularda olabilir. Yine de başka birinden de cevap bekleyebilirsiniz.

Bu ücreti benim ödeyip evde yapabileceğim bir program var mı peki?

Hocam eğer bilgilerinizi yedeklemişseniz hard reset atıp formatlayabilirsiniz sonra yedeği yüklersiniz. Onun dışında bahsettiğimiz ayar kapalı olduğu için evde kıramazsınız. Profesyonel / ücretli programlar gerekiyor onlarda bazı telefoncularda olabilir. Yine de başka birinden de cevap bekleyebilirsiniz.

Yedek yok maalesef.

Cihaz Samsung A8.

Geri
Yukarı