Unlost CS 2 CFG indirdikten sonra oyun bozuldu

Raxeira

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba:
Birkaç gün önce Unlost'un paylaştığı CS2 CFG indirim indirmeden önce FPS'im 200 220 arasında gidip geliyordu indirdikten sonra hem CS:GO'da hem CS2 de feci şekilde FPS düşüşü ve FPS dropları yaşamaya başladım tam detaylı şekilde oyunu silmeden bu durumu düzeltebileceğim bir yol varsa belirtirseniz çok iyi olur ya herkese şimdiden teşekkürler.
Cihazım Monster Abra A5 17.1 modelidir belirteyim.

Herkese merhaba:
Birkaç gün önce Unlost'un paylaştığı CS2 CFG indirim indirmeden önce FPS'im 200 220 arasında gidip geliyordu indirdikten sonra hem CS:GO'da hem CS2 de feci şekilde FPS düşüşü ve FPS dropları yaşamaya başladım tam detaylı şekilde oyunu silmeden bu durumu düzeltebileceğim bir yol varsa belirtirseniz çok iyi olur ya herkese şimdiden teşekkürler.
Cihazım Monster Abra A5 17.1 modelidir belirteyim.
Config dosyasını oyunun kurulu olduğu yerden sil, bunu yükle ve exec ile çalıştır.

Config dosyasını oyunun kurulu olduğu yerden sil, bunu yükle ve exec ile çalıştır.
knk adım adım söyleme şansın varmı pek anlamıyorum böyle şeylerden hata yapıp daha batırmak istemem config sildim de yine düzelmedi sen beni yönlendirirsen daha iyi olur gibi

attığın cfg indirdim ama eskisini sildiğimden nasıl emin olurum

Kanka adım adım söyleme şansın var mı pek anlamıyorum böyle şeylerden hata yapıp daha batırmak istemem Config sildim de yine düzelmedi sen beni yönlendirirsen daha iyi olur gibi
Linke tıkla -> Raw yazan yere bas -> Çıkan tüm kodları kopyala -> Masaüstüne gel sağ tık at ve raxeira.txt isimli bir text dosyası oluştur -> Kopyaladıklarını içine yapıştır -> Dosyayı kaydet kapat ve adını raxeira.cfg yap -> CSGO'nun kurulu olduğu yere gel -> CFG klasörünü aç -> Oluşturduğun masaüstündeki dosyayı CFG içerisine at -> CSGO'ya gir -> Konsolu aç -> exec raxeira yaz.

Kanka adım adım söyleme şansın var mı pek anlamıyorum böyle şeylerden hata yapıp daha batırmak istemem Config sildim de yine düzelmedi sen beni yönlendirirsen daha iyi olur gibi

Attığın CFG indirdim ama eskisini sildiğimden nasıl emin olurum
Bir kere sildiysen silmişsindir, nasıl nasıl emin olurum?

Linke tıkla -> Raw yazan yere bas -> Çıkan tüm kodları kopyala -> Masaüstüne gel sağ tık at ve raxeira.txt isimli bir text dosyası oluştur -> Kopyaladıklarını içine yapıştır -> Dosyayı kaydet kapat ve adını raxeira.cfg yap -> CSGO'nun kurulu olduğu yere gel -> CFG klasörünü aç -> Oluşturduğun masaüstündeki dosyayı CFG içerisine at -> CSGO'ya gir -> Konsolu aç -> exec raxeira yaz.

knk bu şekilde konsol cevap verdi oldu mu

txt dosyası dediğin yeni metin belgesi değil oraya tüm herşeyi kopyalayıp attım adımları uyguladım sonra

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (25).png
    Ekran Görüntüsü (25).png
    366,8 KB · Görüntüleme: 21
Kanka bu şekilde konsol cevap verdi oldu mu?

TXT dosyası dediğin yeni metin belgesi değil oraya tüm her şeyi kopyalayıp attım adımları uyguladım sonra
Evet metin belgesinin içini doldur, metin belgesinin adını rexeira.cfg yap uzantısı dahil. Dosyanın tam adı rexeira.cfg olsun .txt hiç bulunmasın. CFG klasörünün içerisine at sonra oyuna gelip exec rexeira yaz.

Geri
Yukarı