Unlost Eco Plus alınır mı?

Bütçe
Max 9000

TevfikF

Centipat
Yeni bir bilgisayara ihtiyacım var. Ben hazırda topladım fakat güzel mi, performansı iyi olur mu bilmiyorum. Eğer almalı mıyım yoksa başka bir sistem önerir misiniz? Unlost'un bilgisayarından başka sistem anlamında.

unknown.png

Sistem fena değil ama ben kendi önerimi de atayım;

2070S'li hali 8400TL ediyor ve bence 8400TL için rakipsiz sistem.

NOT: SSD'i MP510 yerine SX8200PRO alabilirsiniz.

Ekleme: Monitörü farketmemişim pardon. Ekran kartını ZOTAC 2070S yerine Nitro+ 5700XT yaparsanız, hem 600-700TL fiyat düşer ve monitöre bütçe açılır, hem de Nitro+ modelinin fanlarını daha sonra 3'lü ARGB fan kitini alarak şenlendirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bence o kadar fiyata bahsedildiği gibi iyi bir sistem değil. İmkanınız var ise üzerine 2-3 bin tl konularak intel bir sistem toplanabilir.
2-3K az para mı? Ayrıca AMD işlemcilerin bir sıkıntısı yok.
Bu arada adamın 2-3K sı olsa çok daha iyi bir ekran kartı alabilirdi. 2080 gibi.
Normalde o sistem 11K etmez ama 8,5K için iyi. Yani alınabilir. Ben olsam almazdım o ayrı konu.

Ana parçalar konusunda konuşuyorum. Ben o fiyata o ürünleri almam. AMD işlemcilerin bir sıkıntısı var da demedim. AMD tercih etmeyen biriyim sonuçta alacak olan arkadaşımız bize fikrimizi sormuş bende fikrimi söyledim.

Ana parçalar konusunda konuşuyorum. Ben o fiyata o ürünleri almam. AMD işlemcilerin bir sıkıntısı var da demedim. AMD tercih etmeyen biriyim sonuçta alacak olan arkadaşımız bize fikrimizi sormuş bende fikrimi söyledim.
Yani 2-3K ekleyebiliyorsa bundan çok daha iyi 2080 li bir sistem toplanabilir. Ama sırf İntel işlemci için 2-3K eklemek mantıksız bir haraket olur. Hele şuan İntel batırmış iken.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı