Unlost X v2 vs DADG v2

MitoS

Hectopat
Arkadaşlar Unlost x v2'ye 16 RAM + 1 TB harddisk takıp almak mı mantıklı yoksa dadg v2 almak mı mantıklı? Unlost'un bilgisayarı 4800 TL, Donanım Arşivi'nin fiyatı ise 4300 TL civarı.

Tabii ki DADG v2. DADG v2 itopya.com'da gördüğüm en iyi fiyat performans sistemi; Ryzen 2600, RX 590, 2x8gb RAM, 240gb SSD + 1TB HDD ile 4300₺, Unlost X v2 sistemde RX 570 ve Ryzen 2500x var. DADG v2 sistemde ben olsam HDD'yi çıkarıp 600w kasa tercih ederdim, SSD de 480gb'ye yükseltilebilir. Ayrıca SSD'yi Adata'dan başka bir markaya çevirin, SU630 sorunlu bir model.

Dadg2 yi tavsiye ediyorum öncelikle 16GB ram i Avar arttırılabilir veya azaltılabilir unlost x de en fazla 8 gb ekran kartı daha iyi ve daha çeşitli seçenekler var unlost x V2 daaa önceden o zamanın piyasasında çıkarılmış bir pc bu yüzden fiyatı da kötü işlemcisi r5 2500x dadgv2 de 22 TL DAHA AZ vererek bir üst seviyesi olan r5 2600 alınabilmektedir aynı fiyata unlost x 240gb ssd sunarken yanı fiyatlara neredeyse 1 tb diskte alabilirsiniz. Onun dışında kasa modelleri fanlar işlemci soğutucularu monitör klvvye mouse kulaklık httta işletim sistemi gibi pc aksesuarları ve yazılımları alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı