Unreal Engine oyunları hata veriyor

emirhany16

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar diğer çoğu oyunda sıkıntı yaşamıyorum yani yaşıyorum arada ama Unreal Engine oyunları kadar sıkıntı yaşamıyorum. Fortnite, Blazing Sails gibi oyunlarda crash yiyip duruyorum öbür oyunlarda bu sıkıntı pek yok sizce nedendir?

Sistemim güçlü.

Merhaba arkadaşlar diğer çoğu oyunda sıkıntı yaşamıyorum yani yaşıyorum arada ama Unreal Engine oyunları kadar sıkıntı yaşamıyorum. Fortnite, Blazing Sails gibi oyunlarda crash yiyip duruyorum öbür oyunlarda bu sıkıntı pek yok sizce nedendir?

Sistemim güçlü.

Sisteminz güçlüyse ben 2011'den beri piyasayı takip etmiyorum en son 9800GT vardı. O kartı kullandığınızı varsayıyorum. Onda DX11 desteği bile yok. Muhtemelen aldığınız hata da DX11 hatasıdır(!)

Yaşadığınız sorun ve sistem özellikleriniz hakkında doğru dürüst bilgi vermezseniz yardımcı olamayız, Olmayız etmeyiz değil, olamayız.

Lütfen sistem özelliklerinizi belirtin ve aldığınız hatanın ekran görüntüsünü atın.

Sisteminz güçlüyse ben 2011'den beri piyasayı takip etmiyorum en son 9800GT vardı. O kartı kullandığınızı varsayıyorum. Onda DX11 desteği bile yok. Muhtemelen aldığınız hata da DX11 hatasıdır(!)

Yaşadığınız sorun ve sistem özellikleriniz hakkında doğru dürüst bilgi vermezseniz yardımcı olamayız, Olmayız etmeyiz değil, olamayız.

Lütfen sistem özelliklerinizi belirtin ve aldığınız hatanın ekran görüntüsünü atın.

i5 12450H
16 GB RAM
1 TB M.2 SSD
RTX 3060 105W LAPTOP GPU
Laptopun markası Excalibur
Aldığım hata ise
WIN64_SHIpping gibi bir şeydi Crash reporter açılıyor ve WIN64_SHIpping gibi bir sürü yazı çıkıyor Fortnite da da aynı hatayı alıyorum

i5 12450H
16 GB RAM
1 TB M.2 SSD
RTX 3060 105W LAPTOP GPU
Laptopun markası Excalibur
Aldığım hata ise
WIN64_SHIpping gibi bir şeydi Crash reporter açılıyor ve WIN64_SHIpping gibi bir sürü yazı çıkıyor Fortnite da da aynı hatayı alıyorum

Tam ekran görüntüsü atmanız mümkün mü hata ile ilgili?

UE geliştirici biri olarak VRAM odaklı motor. Ayarları düşür dene.

i5 12450H.
16 GB RAM.
1 TB M.2 SSD.
RTX 3060 105W laptop GPU.
Laptopun markası Excalibur.
Aldığım hata ise.
WIN64_SHIpping gibi bir şeydi crash reporter açılıyor ve WIN64_SHIpping gibi bir sürü yazı çıkıyor Fortnite da da aynı hatayı alıyorum.

DX11 dene.

Tam ekran görüntüsü atmanız mümkün mü hata ile ilgili?
Akşama doğru atarım hocam
Biraz bakındım hocam. Fortnite için binaries klasörlerini silip dosya doğrulama yapıyorlar. Belki işe yarayabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam denemiştim pek işe yaramıyor
UE geliştirici biri olarak VRAM odaklı motor. Ayarları düşür dene.

DX11 dene.
kral aynı şey oluyor ama fortnite da dx i performans a alınca zor çöküyordu ama fps yi yüksek ayarlardada düşük ayarlardada 140 aşağısı görmüyorum

Geri
Yukarı