Unreal Engine'de platform nasıl yenilenir?

Unreal Engine kullanmak istiyorum daha kolay ve eğlenceli geliyor nasıl yapabilirim sınırsız bir platform? Bu arada Blueprint kullanıyorum.
Platformunu içeren bir class oluşturup, belli bir tetiklemeden sonra onu spawn etmen gerekiyor. 2 collision ile yapabilirsin, veya üzerinden geçip gittiğin platformlara bir LifeTime vererek yok etmeyi sağlayabilirsin. Unreal'ın bu konu ile alakalı bir eğitim serisi mevcut, onunla da başlayabilirsin.

Unreal Engine kaliteli grafik oluşturmak ve genelde takımlar tarafından kullanılır bu yüzden bu durumlarda Unity daha kullanışlı biz zorunlu olarak Unity kullan demedik önerilerimizi sunduk okursan.

Öneri sunduğunuz için teşekkürler ama kimse sorumu cevaplamadı

Linki atar mısın lütfen?

İngilizce olması hariç sorun yok .
Sadece bu konu özelinde değil, motor ile alakalı eğitici kaynakların %95'i İngilizce. Başlamadan önce en azından İngilizce anlayabilecek seviyeye gelebilirseniz daha faydalı olur.

Sadece bu konu özelinde değil, motor ile alakalı eğitici kaynakların %95'i İngilizce. Başlamadan önce en azından İngilizce anlayabilecek seviyeye gelebilirseniz daha faydalı olur.

İnternette 20-30 TL'lik Türkçe eğitim almak istiyorum önerdiğiniz sitenin linkini atarmısın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…