Unturned arkadaşlarla oynama

FarCioS

Decapat
Unturned'ı arkadaşımla baş başa oynamak istiyoruz. Orada lobby diye bir seçenek gördüm ama pek bir şey yapamadık. 3 4 kişi bir odada sadece kendi aramızda gelişmek istiyoruz. Yok mu bir yolu?

Sunucu açmanız gerekiyor veya olan sunucularda 0 kişilik emek sunucularına giripte oynayabilirsiniz.

Bedava halledebiliyor muyuz?
Youtubede videolar var ama tam olarak çalışır mı bilemiyorum. Ama bana kalırsa online emek sunucularında oynarsanız daha zevkli oluyor hem başka insanlarla çatışıyorsunuz felan kendi aranızda sıkabilir.

Unturned'ı arkadaşımla baş başa oynamak istiyoruz. Orada lobby diye bir seçenek gördüm ama pek bir şey yapamadık. 3 4 kişi bir odada sadece kendi aramızda gelişmek istiyoruz. Yok mu bir yolu?

Hocam boş yeriniz varsa gelebilir miyim?

knk ben oynayabiliirm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…