Unturned güzel bir oyun mu?

Shattered Dream

Centipat
Yer
PROFİL fotosu Steve Rogers adlı kullanıcı yaptı
Daha fazla  
Meslek
destroy AU
Unturned güzel bir oyun mu? Oyunun ne olduğunu falan biliyorum ama hiç oynamadım eğer aranızdan oynayan varsa hem oyunu güzel olup olmadığını hem de ufak taktikler verebilir misiniz lütfen. Şimdiden bütün yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkürler.

666 saat oynayıp bıraktım. Genel kitlesi küçük yaştaki çocuklar. Patates bilgisayarlarda grafikleri çöp dahi olsa çok kasıyor. HD graphics ile en düşük ayarlarda max 40 fps alabiliyorsun. RTX 2060 civarı kartlarla da ultra'da 70-80-100 FPS civarı oynarsınız. Ama güzel sunucular bulamadıkça (S.W.A.T Arma 3 Roleplay gibi) çok eğlenceli olmuyor.
Arma 3 Roleplay'i Türkiye'ye Swat getirmişti. Artık kendisi Alosha ismiyle plugin yapıp satıyor. Ondan kopyalayarak sunucu açmaya çalışan çok kişi oldu da swat'ın sunucusu gibi keyif vermiyor.
Zamanında @Laxerian ile az dirsek çürütmedik değil Arma 3'ü Unturned'a uyarlayan sunucularda.

Arkadaşların yoksa sıkıyor bir yerden sonra. Oyun singleplayer olarak hayatta kalma tabanlı bir oyun lakin dediğim gibi tek başına çok sıkıyor. Fakat en sevdiğim özelliği aşırı geniş silah yelpazesi. Çok fazla özelleştirme ve silah var. Yapılan modlar da oyunun kendisinden ayrı bir şeymiş gibi hissettirmiyor. (Genelde)
Ama arkadaşların varsa onlarla bir sunucuda horde yapıp base raidlemek aşırı keyiflidir.

Geri
Yukarı