Unturned map bölge isimleri nasıl değiştirilir?

Polat CanS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Unturned sunucusu için bir map editliyorum ve editlerken kafama bir şey takıldı, oyun içinden mapi editlemek için "m" tuşuna basmak gerekiyor, basınca map karşınıza çıkıyor ve haritada bazı bölgeler var, mesela bir şehir var şehir üstünde İstanbul yazıyor, işte ben bu İstanbul yazısını değiştirmek istiyorum. Nasıl olur?

1684251859173.png

Burada da görüldüğü üzere jandarma üssü yazıyor, ben bu yazıyı değiştirmek istiyorum. Nasıl olur?

Hahaha, bir ben Unturned oynuyorum sanıyordum vallahi bir de benim gibi mapper gördüm ya artık ölsemde gam yemem. Map'ten değil, localization'dan yapacaksın.
çok teşekkür ederim valla hayatımı kurtardın

Merhaba, ben Unturned sunucusu için bir map editliyorum ve editlerken kafama bir şey takıldı, oyun içinden mapi editlemek için "m" tuşuna basmak gerekiyor, basınca map karşınıza çıkıyor ve haritada bazı bölgeler var, mesela bir şehir var şehir üstünde İstanbul yazıyor, işte ben bu İstanbul yazısını değiştirmek istiyorum. Nasıl olur?

Eki Görüntüle 1781272

Burada da görüldüğü üzere jandarma üssü yazıyor, ben bu yazıyı değiştirmek istiyorum. Nasıl olur?
bir de hocam unturned sunucumda this server lost your connection sorunu alıyorum yardımcı olurmusunuz

Geri
Yukarı