Unutamadığınız flash oyunları

Aaa. Garson Penguen oyununu unutmuşm. O da var sanırım o oyun depomda. Ek olarak bir de otel yönetme oyunu vardı.

Çağlar Boyu Savaş olması lazım oyunun adı. Kolay modu geçmek için saatlerimi harcadığımı hatırlıyorum.

Burnin' rubber serisi(artık ücretli), Drift Battle 2(ınitial D'nin flash versiyonu), KralOyun'un efsanevi McDonald's işletme oyunu(2050'ye kadar tutmuştum), Nitrome(özellikle final ninja serisi), Miniclip'in neredeyse tüm oyunları (neden bilmem ama eski fakat harika oyunlarını silmişlerdi durduk yere (hâlâ içimde kalmış)) ve o sürekli zamanımı yiyen lanet oyun...

Stick war 2, stick war ve stick empires Online.

Hepiniz hatırlamıyosunuzdur herhalde: Happy Wheels

Hocam eğer o oyunsa o da kaliteli oyundu. Fakat adı aklıma gelmedi benim. Bu arada 2 GB'lik flash oyun dosyam var. GOM Player uygulamasina surukleyince oyunlaro internetsiz oynuyordum. Bir ara firsat bulursam paylaşmak isterim.
Bence tam zamanı!

Ejderin Yumruğu....... Bak yine accccayip duygulandım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ahhhhhhh ağlıyorum. Bir tane karakterin özel gücünü kullanınca orta parmağını düz yapıp adamın gözüne sokuyordu. "t" değil "z" gerçekten. Bu özel gücü kullanınca anlamadığım bir şey diyordu. "Owsaofingorşa" gibi bir şey söylüyordu Gözümde canlanır koskoca mazii ......
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…