Unutulan Social Club hesabı nasıl geri alınır?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 / MSI RX 6500 XT / GSKILL 16GB RAM / MSI B450M-A PRO MAX / BitFenix Nova Mesh SE White / AOC 24G2U 24"
Arkadaşlar merhaba, yıllar önce almış olduğum oyuna giriş yapamıyorum. Üye olurken kullandığım mail adresi şu an silindiği için kullanamıyorum. Rockstar Support'a da ticket atmak istesem giriş yapmamı isteyecek. Ne yapabilirim?

farklı bir socila club hesabı açın ordna ticket açın gerekli belgeleri onlara yolladığınızda mail değişimini yapabilirsiniz aynı şey başıma geldi bu şekilde maili değiştirdim.

Farklı bir socila club hesabı açın ordna ticket açın gerekli belgeleri onlara yolladığınızda mail değişimini yapabilirsiniz aynı şey başıma geldi bu şekilde maili değiştirdim.

Tam olarak nereden ticket attin ve ne yazdin acaba?

Farklı bir hesap edinince destek talebini buradan yaparsın. Sayfada Social Club seçersin. Açılan sayfada ise yine Social club Account seçeneği ile devam edilir.

Dostum uzun bir mesajlaşma oldu iki tane ana konu vardı birincisi Steam'e bağlanan Social Club balgantisini kaldirma ikincisi unutulan maili değiştirme bana Discord adresi verirsen sslerini oradan yolluyum Unlinking an account from Social Club - Rockstar Games Customer Support buradan yola çıkarak gerekli adımları başlattım. Steam hesabımdan bağlantıyı kaldırdığımda bir daha Steam'deki GTA V oynayamaycağımı öğrenince destekden mailini geri aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı