Uplay Hesabındaki Oyuna PS3'ten Girmek

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşımdan bir Uplay hesabı aldım. İçinde PS3 için birkaç oyun vardı. Bu oyunları para vermeden, direkt PS3'te Uplay hesabında oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen cevap verin.
Belli ki site üyelerinin konu hakkında bilgisi yok. Denemeden bilemeyiz. Ps3 üzerinde Uplay kullanılamıyor diye biliyorum. Daha önce hiç böyle bir şey yapmadım.

Playstation 3'ü aktif bir şekilde kullanıyorum lakin Uplay ile alakalı hiçbir şey görmedim menüde. Büyük ihtimal hayır.

Buradan tüm herkese yanıt vereyim;

HAYIR

Çünkü; Ne EA Origin, Ne Steam, Ne Uplay... Adı ne olursa olsun, bunlar PC platformu için geçerli. Sen PS3'te değil, PC harici bir yerde kullanıp oynayamazsın. PS'de tek dijital oyun indirebileceğin yer var. Oda PSN .

Bu arada; EA Origin ile EA Access'i karıştırmayın. İkisi tamamen farklı şeyler.

uplay hesabını bağlayabilirsin, hesabındaki puanlarla oyun içi içerikler, temalar alabilirsin ama oyunları oynamazsın malesef. bu arada ps'den uplaye bağlanmak için ps'de bir ubisoft oyununun olması gerekir. oyun içi menüden giriliyor uplay'e diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…