Uplay Rainbow Six Siege Giriş Hatası

PB Biceps

Hectopat
Daha fazla  
Steam'dan R6'yı ben ve kuzenim aldık. Benim PC'de ilk kuzenin hesaptan giriş yaptım, daha sonra kendi hesabımdan yapınca hata verdi.
hata.JPG

Olayı tam anlamadım. Kuzeninin hesabındaki oyunu kendi hesabında aile paylaşımı yoluyla mı oynuyorsun?
Küçük bir tavsiye Ubisoft oyunu alırken Steam üzerinden almayın. Çoğunlukla sorun çıkarıyor.

Aynı oyun bende Steam üzerinden alınmış durumda ve 1000 saat oynamam var, herhangi bir sorun yaşamadım.

C'de kullanıcılar kısmından kendi kullanıcı adınıza girip belgelere girin, My Games klasörüne girip Rainbow Six Siege klasörüne girin, içerisindeki dosyaları silip tekrar giriş yapmayı deneyin.

Cevabınızı bekliyorum, duruma göre yardımcı olmaya çalışacağım.

benim kuzenimde aynı hatayı yaşıyor ThunderYK dediğini yaptık olmadı .. çözümünü bulan varsa yazsın
Aynı oyun bende Steam üzerinden alınmış durumda ve 1000 saat oynamam var, herhangi bir sorun yaşamadım.

C'de kullanıcılar kısmından kendi kullanıcı adınıza girip belgelere girin, My Games klasörüne girip Rainbow Six Siege klasörüne girin, içerisindeki dosyaları silip tekrar giriş yapmayı deneyin.

Cevabınızı bekliyorum, duruma göre yardımcı olmaya çalışacağım.
kuzenim ve arkadaşlarımla oynuyordum aynı sorunu kuzenimde yaşadı ve şuan arkadaşın yaşadığı hatayı yaşıyor senin dediğini yaptık fakat olmadı çözümünü bulan varsa yazsın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı