Uplay Steam'e yönlendirme

İşletim sistemi
Windows 10
Yer
İstanbul
Forumda bununla ilgili bayağı konu açılmış ama cevap bulunamamış. Biliyorsunuz ki Uplay'de Tom Clancy's The Division ücretsiz oldu. Kütüphaneme ekledim fakat oyunu indir dediğim de oyunun Steam sayfasına atıyor. Steam hesabımı Uplay'den bağlantısını kestim ama tekrar beni Steam satın alma sayfasına atıyor, sizce sorun nedir?

Ücretsiz deneme olduğu için muhtemelen steam hesabıyla uplay'e bağlandığınız için orijinali için yönlendiriyor. Steam uygulamasını tamamen kapatıp, ya da log out yapıp denediniz mi?

Dosya indirme alanını değiştirmeyi deneyin bir de. Uplay'den indirme dosya alanını Steam dosyalarının içine gösteriyor olabilir misiniz?

Ücretsiz deneme olduğu için muhtemelen Steam hesabıyla Uplay'e bağlandığınız için orijinali için yönlendiriyor. Steam uygulamasını tamamen kapatıp, ya da log out yapıp denediniz mi?

Dosya indirme alanını değiştirmeyi deneyin bir de. Uplay'den indirme dosya alanını Steam dosyalarının içine gösteriyor olabilir misiniz?

Şu an dediğiniz her şeyi denedim maalesef hala Steam'e atıyor. Çıkış yaptım Steam'den bu sefer tekrar misafir kullanıcı olarak attı. İndirme yerini değiştirdim tekrar Steam'e atıyor.

Geri
Yukarı