Çözüldü Uplay'de olan Division 2 Steam'den alınırsa ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nebukadzer

Kilopat
Arkadaşlar ben division 2'yi Uplay üzerinde 8 saat ücretsiz oynadım. Oyunu şimdi Steam'den almayı düşünüyorum. Eğer Steam'den alırsam kaldığım yerden oynamaya devam edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar ben division 2'yi Uplay üzerinde 8 saat ücretsiz oynadım. Oyunu şimdi Steam'den almayı düşünüyorum. Eğer Steam'den alırsam kaldığım yerden oynamaya devam edebilir miyim?

Oyun Uplay hesabınada ekleneceği için edebilirsin diye biliyorum yanlış olmasın.

Oyun Uplay hesabınada ekleneceği için edebilirsin diye biliyorum yanlış olmasın.

Çözüm

Sanırım zaten Steam'den Ubisoft ürünü alınca Uplay indirmenizi istiyor yüksek ihtimalle kaldığınız yerden devam edersiniz.

Geri
Yukarı