Upload'sız internet kullanmak

deepin-terminal

Hectopat
Yer
/root
Daha fazla  
Biliyorum imkansız diyeceksiniz ama imkanlı zaten taahhüt'ümüz bittiği zaman direkt Superonline'a geçeceğiz, şimdi sıkıntıya dönelim.
Evimizde Türk Telekom'un 16Mbps'lik bir paketi var fakat en fazla SS'lerdeki hızlara çıkabiliyorum acaba bunun çözümü var mı?
Türk Telekom'dan gelen yetkili bir arkadaş iç tesisat'ınızda sıkıntı var dedi, yaptırdık bu sefer daha kötü oldu!
İç tesisat'ı yaptıktan sonra Online oyunlarda en az 500MS ping'imiz oldu, önceden 30'u geçmezdi.

Dosya Ekleri

• Screenshot(1).png
    Screenshot(1).png
    14,2 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    19,5 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Prizden modeme giden DSL kablosunu değiştirip denedin mi? Türk Telekomda bir defa hız sorunu yaşamıştım, ekip gelip sadece prizden modeme giden kabloyu değiştirerek düzeltmişti. Bazen çok saçma sorunlar da olabiliyor.

Altyapım ADSL.
Kablo değiştim yaramadı.
Yenilenen iç tesisatınızdaki kablolar kalitesiz ya da daha alt standartta kablolar olabilir.
Sanmıyorum çünkü evde 2 tane DSL kablo girişi var 2'side aynı hızlaro veriyor.
Altyapınız ADSL'mi? İç tesisatı acaba değiştirirken eski sisteme geçmiş olabilirler. Bizde fiber kullanmıyoruz diye ADSL'ye çevirmişlerdi.
Peki bunu nasıl onlara iletiriz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı