UPS "İleriki tarihte teslimat için bekletiliyor"

dediğim gibi işin trajikomik tarafı evimin önünden günde 2 kez ups kargo arabası geçiyor
muhadem yol üstü bırak işte kargoyu ben böyle rezillik görmedim

Usta paketiniz geldi mi?

Benim paketim hala gelmedi, ne taraflarda oturuyorsunuz acaba?

İstanbul pendik kurtköy'de oturuyorum ben UPS'nin Twitter ve insta gram adreslerinden mesaj attım. şikayetvar.com sanda şikayet yazdım bugün geldi sizde bu yöntemleri deneyin umarım yarından sonra gelir.
İstanbul pendik kurtköy'de oturuyorum ben UPS'nin Twitter ve insta gram adreslerinden mesaj attım. şikayetvar.com sanda şikayet yazdım bugün geldi sizde bu yöntemleri deneyin umarım yarından sonra gelir.

Instagram.

Instagram.
Perşembe günü gelmezse sanırım şikayetvar'a yazacağım.

Bana da aynısı oldu 1-2 gün sonra geldi bence dert etme.

Kargom zaten elime ulaştı bugün.
Perşembe günü gelmezse sanırım şikayetvar'a yazacağım.
bencede öyle yapın
Perşembe günü gelmezse sanırım Şikayetvar'a yazacağım.

Elinize ulaştımı ürün.

Hocam son durum nedir?

Son düzenleme:
İfadeler: fey
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…