UPS Kargo gümrükleme devam ediyor

hakancandann

Hectopat
Daha fazla  
Logitech Hollanda tarafından değişim ürünü gönderildi dün ürün ülkeye geldi gümrük işlemleri için UPS form gönderdi formu doldurdum "paketinizin UPS dışında bir gümrük müşavirliğinden çıkışı bekleniyor. Ek bilgi için gümrük müşavirliğini arayın. / paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor." takip yerinde böyle bir açıklama var ne yapmam gerekiyor? Formun yanında Logitech'in bana attığı değişimin onaylandığına dair mailin PDF halini de ithalat evrak mailine gönderdim fakat şu ana kadar bir ilerleme olmadı.

Son düzenleme:
2-3 güne eline geçer. Herhangi bir yeri aramana gerek yok.

Maalesef ürün hala gümrükte bekliyor benden ödeme slipi istiyorlar fakat garantili ürün olduğu için herhangi bir ödeme yapmadım garantili ürün olduğunu söyleyince bu sefer herhangi bir siteden ürün içeriğini ve fiyatını gösteren bir ekran görüntüsü istiyorlar para kopartmak için her yolu deniyorlar daha önce böyle bir şey yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Logitech'e durumu iletip onlardan fatura talep edersen yollayacaklardır. Corsair ürünüm ile değişim yaptığımda onlardan fatura talep edip UPS'e ilettim, halledildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı