UPS Kargo ilçemde şubesi yok

AncRyx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 12'sinde bir termal macun siparişi verdim UPS Kargo ile gelmesi lazımdı kargom 15'inde Erzurum'a ulaştı fakat 5 gündür bulunduğum ilçeye dağıtım yapmadılar. Şubeyi aradığım da geleceğiz diyorlar ama beş gündür bir hareket yok bu UPS hangi günler dağıtıma çıkıyor bilgisi olan bir arkadaş var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 kişinin kargosunu getirmek masraflı olacaktır ilçenize. O yüzden kargo sayısı belli bir sayıya ulaştığı zaman geleceklerdir.

Benim ilçemde de yok fakat getirdiler. Bizim buradaki UPS Kargo ilçelere yanlış bilmiyorsam Cuma günü dağıtım yapıyordu tabi şubeden şubeye değişiklik olacaktır.

Benim ilçemde de yok fakat getirdiler. Bizim buradaki UPS Kargo ilçelere yanlış bilmiyorsam Cuma günü dağıtım yapıyordu tabi şubeden şubeye değişiklik olacaktır.
Tamamdır teşekürler
1 kişinin kargosunu getirmek masraflı olacaktır ilçenize. O yüzden kargo sayısı belli bir sayıya ulaştığı zaman geleceklerdir.

Fakat sitesinde 3 gün şubede bekleyen kargolar satıcıya iade edilecektir diyor ama benim kargom 5 gündür şubede.

Sahibi tarafından alınmayan kargolar için geçerli bu. Kapınıza kadar gelip evde yoktunuz durumu için de geçerli ayrıca.

Anladım teşekkürler.
Benim ilçemde de yok, 35 km ötedeki ilçede depoları, her gün sevkiyatları var. UPS Müşteri Hizmetleri'ne şikayet et.
Diğer kargolar mobil teslimat yapıyorlar ama

Geri
Yukarı