UPS Kargo teslimat süreci

burak.ceylan

Decapat
529235BF-60ED-4B35-89BF-81A737600B44.jpeg

Arkadaşlar ben yarın sabah gidip kargomu alabilir miyim görsele bir bakın acil yardım!

Arkadaşlar yarın ben gidip ataşehir SS UPS şubesinden kargomy alabiliyor muyum görsele bir bakın acil yardıma ihtiyacım var

Acil diye bir şey yok hocam. Bencil olmayın. Kargonuz gönderen kişi tarafından kuryeye teslim edilmiş. Daha şubenize bile ulaşmamıştır.

Ekran görüntüleri az olmuş. Keşke biraz daha eklenseymiş. Ve aşağıda kocaman "Konuyla ilgili sorularını bize yöneltebilirsiniz" yazıyor. Niye buraya gelip soruyorsunuz? UPS değil burası maalesef.
Acil diye bir şey yok hocam. Bencil olmayın. Kargonuz gönderen kişi tarafından kuryeye teslim edilmiş. Daha şubenize bile ulaşmamıştır.
Bakın @iGY 6 'nın dediği doğru. Tek sizin kargonuz yok orada.

Daha gönderim şubesin de yola bile çıkmamış. Üst kısım da tahmini teslim tarihi ve saati yazar. O kısma bakıp yarın teslim edilecek ise şubeyi arayıp kendim almak istiyorum diye söyleyin. Bir de internetten alışveriş yapıyorsanız biraz sabredin hepimiz bekliyoruz kargo bir tek siz değil.

Daha gönderim şubesin de yola bile çıkmamış. Üst kısım da tahmini teslim tarihi ve saati yazar. O kısma bakıp yarın teslim edilecek ise şubeyi arayıp kendim almak istiyorum diye söyleyin. Bir de internetten alışveriş yapıyorsanız biraz sabredin hepimiz bekliyoruz kargo bir tek siz değil.
Yarın şehir dışına çıkacağım için elime ulaşması lazım olmasa bile ben gidip alacağım
Ekran görüntüleri az olmuş. Keşke biraz daha eklenseymiş. Ve aşağıda kocaman "Konuyla ilgili sorularını bize yöneltebilirsiniz" yazıyor. Niye buraya gelip soruyorsunuz? UPS değil burası maalesef.

Bakın @iGY 6 'nın dediği doğru. Tek sizin kargonuz yok orada.
Şehir dışına cıkacagım yarın bundan dolayı almam gerekiyor yoksa oturur evimde beklerdim

Geri
Yukarı