URF'tan nefret ediyorum ve insanların oynayamamasını istiyorum

Dostum oynamak istemiyorsan girme ben severek oynuyorum mesela sıralı seçim ve dereceli artık sarmıyor beni.

Hocam oynayıp oynamamak sana kalmış. URF modunda tüm dengeler değişiyor. Sup herosuyla katliam atabiliyorsun. Olay bu zaten. Kalıcı olmasını isteyen insanlar fazla hatta.

Bu postu sırf insanların tepkisini görmek için açtım, yinede asıl soru olan RURF'un bitiş tarihine dair bilgi vermek yerine neredeyse herkes laf atma peşinde. İstediğinizi diyebilirsiniz, bende istemezsem oynayabileceğimin farkındayım. Bitiş tarihini de öğrendim zaten 5 Ocak 2020 saat 22.00'da başlamış olan RURF etkinliğinin bitiş zamanı 19 Şubat 2020 saat 10.59'dur. Konu kilit.

Sal arkadaşlarını gitsin. Solo Q gir daha iyi. Ben Full ARAM oynuyorum sarıyo. Urf'tan bende nefret ediyorum çünkü PC kasıyor Urf girince.

Çok ilginç. Ben hep URF oynamak istiyorum ama maalesef bitti. Onun yerine alternatif olarak aram giriyorum.

Sürekli aksiyonun olduğu tam bir refleks testi ve oyun bilgisi modu. Hasar hesaplamasını farklı durumda farklı yapmanı gerektiriyor. Bence normal maçtan kat ve kat keyifli.

Zaten oyun modunu seçip oynamaz isen sorun yok ki .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…