Uşak Cumhuriyet Mahallesinde GigaFiber var mı?

Alpaslan64

Hectopat
Makaleler
1
GigaFiber Antalya kepez ulus mhsinde var
Bursa osmangazi demirtaş Cumhuriyet'e var
Sakarya adapazarı yenigün mahallesine
Kayseri/ kocasinan/ zümrüt mahallesi.
Çanakkale merkez ismetpaşa mahallesi.
Ankara keçiören aşağı eğlence mahallesi.
Ankara keçiören atapark mh.
Ankara keçiören kuşcağız mh.
Ankara keçiören yayla mh.
Ankara keçiören ayvalı mh.
Ankara keçiören etlik mh.
Ankara keçiören esertepe mh.
Bursa/Nilüfer/30 Ağustos zafer mahallesi.
Tekirdağ/Süleymanpaşa/100.Yıl mahallesi.
Tekirdağ/Çorlu kazimiye mahallesi.
Uşak cumhuriyet mahallesi
Uşak Cumhuriyet Mah. yazılmış ama sorgulamada çıkmadı? Acaba bir karışıklık olmuş olabilir mi? Ben bu mahallede oturuyorum ve 100Mbps fiber var sadece.

Uşak cumhuriyet mAh. Yazılmış ama sorgulamada çıkmadı? Acaba bir karışıklık olmuş olabilir mi? Ben bu mahallede oturuyorum ve 100Mbps fiber var sadece.

Merhaba, adreste eğer GigaFiber hizmeti aktif değilse altyapı sorgulamada çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, adreste eğer GigaFiber hizmeti aktif değilse altyapı sorgulamada çıkmıyor.
GigaFiber bu mahalleye geldi mi onu da bilmiyorum maalesef. Geçen sene kışın yerleşik operatör fiber kabloları döşedi, aktif edildiğinde TurkNet'e başvurduk ve şuanda aktif 100Mbps Turknet internete sahibiz.

GigaFiber bu mahalleye geldi mi onu da bilmiyorum maalesef. Geçen sene kışın yerleşik operatör fiber kabloları döşedi, aktif edildiğinde TurkNet'e başvurduk ve şuanda aktif 100Mbps Turknet internete sahibiz.
Merhaba, sorgulama sayfamızda GigaFiber 1000 Mbps bilgisi yer almıyorsa aktif olmamıştır. Planlama sırasında değişiklik olabildiği için liste bilgisi veremiyoruz. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 😇

Geri
Yukarı