USB 3.0 destekli Windows 7 ISO dosyası

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben sırf arada sırada gireyim diye bilgisayarımda 40-50GB'lik bir alan oluşturup oraya Windows 7 kurmak istiyorum. Sanal makinede olmuyor çünkü oyun oynayamıyorum. Fakat bilgisayarım biraz yeni olduğu için başlangıçta mouse hiçbir şekilde hareket etmiyor. Birkaç videoda gördüm en son güncellemeli ve sürücülü ISO dosyası ile bunu yaptıklarını söylemişler. İnternette baktım bulamadım. Kendim enjekte etmeyi denedim olmadı. ISO dosyasını atabilir misiniz? Ayrıca rica ediyorum Windows 7 eskidi Windows 10 kur vb. yorumlar yapmayın. Ayrıca sürücü kısmında internet için Wi-Fi adaptörüm var ve ekran kartım Windows 7'yi doğal olarak destekliyor.

Bilgisayarım:

CPU: Intel Core i3 10100F.
RAM: 24 GB.
GPU: GT1030.

Arkadaşlar ben sırf arada sırada gireyim diye bilgisayarımda 40-50GB'lik bir alan oluşturup oraya Windows 7 kurmak istiyorum. Sanal makinede olmuyor çünkü oyun oynayamıyorum. Fakat bilgisayarım biraz yeni olduğu için başlangıçta mouse hiçbir şekilde hareket etmiyor. Birkaç videoda gördüm en son güncellemeli ve sürücülü ISO dosyası ile bunu yaptıklarını söylemişler. İnternette baktım bulamadım. Kendim enjekte etmeyi denedim olmadı. ISO dosyasını atabilir misiniz? Ayrıca rica ediyorum Windows 7 eskidi Windows 10 kur vb. yorumlar yapmayın. Ayrıca sürücü kısmında internet için Wi-Fi adaptörüm var ve ekran kartım Windows 7'yi doğal olarak destekliyor.

Bilgisayarım:

CPU: Intel Core i3 10100F.
RAM: 24 GB.
GPU: GT1030.
Bu sitede usb sürücülerinin entegre edildiği söylenmiş ios dosyasının içine. Site güvenilir mi bilmiyorum. Sorumluluk sana aittir.

Hocam aynı sorunu yaşamıştım şu video ile çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orijinal ISO'yu UEFI yapma videosunu da isterseniz atabilirim.

Bu sitede USB sürücülerinin entegre edildiği söylenmiş iOS dosyasının içine. Site güvenilir mi bilmiyorum. Sorumluluk sana aittir.

Hocam aynı sorunu yaşamıştım şu video ile çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orijinal ISO'yu UEFI yapma videosunu da isterseniz atabilirim.

Deneyip geliyorum hocam.

Geri
Yukarı