USB 3.0 ne işe yarar ?

Seymenaga622

Hectopat
Daha fazla  
Evet başlıkta okuduğunuz gibi nedir? Ne işe yarar ? İstediğim USB çıkışlı aleti bağlayabilir miyim ? Cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlarsın. USB ile bir sürü elektronik aleti bağlayabilir, telefonunu şarj edebilirsin. Yok, bunun USB 2.0 ile farkını soruyorsan 3.0'ın aktarım hızları daha yüksek. Ama 2.0 bir USB aleti bağlarsan 2.0 hızında veri alır verir. Ama bir uyumsuzluk olmaz.

Bağlarsın. USB ile bir sürü elektronik aleti bağlayabilir, telefonunu şarj edebilirsin. Yok, bunun USB 2.0 ile farkını soruyorsan 3.0'ın aktarım hızları daha yüksek. Ama 2.0 bir USB aleti bağlarsan 2.0 hızında veri alır verir. Ama bir uyumsuzluk olmaz.
Tam aradığım cevap her şeyi net açıklamışsın teşekkür ederim.

Zaten çoğu cihaz hala USB 2.0'ın destekleyebileceği güçte. Şu ana kadar hiç USB 3.0'a ihtiyaç duymadım. Çünkü USB 2.0'ın desteklediği gücü aşıp USB 3.0 cihaz hayatımda hiç görmedim. Sadece bir 3.0 HDD sahibiyim ve tek onun için kullanıyorum. USB 2.0 aleti 3.0 portuna taksanız sıkıntı çıkmaz. Tam tersi için de geçerli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı