USB Bellek Biçimlendirilemiyor

184424

Hectopat
Makaleler
2
CMD ile biçimlendirmeyi denedim, kendi biçimlendirme yerinden sıfırlamayı denedim ve HP'nin USB biçimlendiricisini denedim. Fakat hiçbiri bir işe yaramadı. Rufus hiç görmüyor USB'yi.

Paragon Partition Manager Community Edition ile USB'nizi biçimlendirmeyi deneyin. Bu da olmazsa son çare GNU/Linux.

Bu yöntem biraz uğraştırabilir ve USB'nizi bu da kurtaramayabilir. Belki USB'nizde donanımsal problem olabilir.

2. Bir USB'niz varsa ona Ubuntu veya herhangi bir dağıtımı yazdırın.(Dağıtımın "Live" modu olsun.)
Sisteminizi o USB'den boot edin ve GParted'i açın. Diğer USB'nizi GParted üzerinden biçimlendirin.

Paragon Partition Manager community Edition ile USB'nizi biçimlendirmeyi deneyin. Bu da olmazsa son çare GNU/Linux.

Bu yöntem biraz uğraştırabilir ve USB'nizi bu da kurtaramayabilir. USB'nizde donanımsal problem olabilir.

2. bir USB'niz varsa ona Ubuntu veya herhangi bir dağıtımı yazdırın.(Dağıtımın "Live" modu olsun.)
Sisteminizi o USB'den Boot edin ve Gparted'i açın. Diğer USB'nizi Gparted üzerinden biçimlendirin.

+1 Linux kullanıcısı. 😂

Sanırım USB Allah'ın rahmetine kavuştu. Diğer USB'mi bulmam lazım sanırım. 😟
NOT: Program işe yaramamıştı ama aygıt yöneticisinden USB bağlı iken USB Bellek'in sürücüsünü kaldırdım. Sonra çıkarıp taktım. Normal bir kullanımda gibi gözüküyor hatta içine dosyaları attım denemelik. Fakat aşırı hantal. Nasıl çözebiliriz? @Kerem00 @Faruk28

Son düzenleme:

Geri
Yukarı