USB bellek nasıl biçimlendirilir?

Baran0508

Centipat
Merhaba USB belleğimi dosyaları silmektense biçimlendirerek temizlemek istedim ama belleği biçimlendiremedim. Şu an belleği görebiliyorum ama kullanamıyorum. Olabilecek her türlü şekilde CMD den vs. komutlarla denedim. Başka yazılımlarla da denedim yazma koruması varmış sanırım ama onlar için olan çözümleri de denedim ama hiçbir şekilde olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba USB belleğimi dosyaları silmektense biçimlendirerek temizlemek istedim ama belleği biçimlendiremedim. Şu an belleği görebiliyorum ama kullanamıyorum. Olabilecek her türlü şekilde CMD den vs. komutlarla denedim. Başka yazılımlarla da denedim yazma koruması varmış sanırım ama onlar için olan çözümleri de denedim ama hiçbir şekilde olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Belleği biçimlendirmek için üzerine gelip sağ tık yap. Yaptıktan sonra açılan menüde biçimlendir seçeneği var ona tıklayarak yapabilirsin. Ama sen bellekte yazma koruması var demişsin. Bildiğim kadarı ile yazma koruması hangi bilgisayarda yapıldıysa sadece o bilgisayar ile kaldırılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı