Çözüm USB bellek yazmaya karşı korumalı hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sneaks

Kilopat
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi mevcut olan 8 gb'lık flash belleğim, 6.19 gb ve 1.31 gb olmak üzere ikiye ayrıldı. 1.31 gb'lık bölüme dosya atmaya çalışınca disk yazmaya karşı korumalıdır hatası veriyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:D Sorumu anlamadınız galiba. Bu işlemi hangi parçaya uygulayacağım? Flash bellek şu an 2 bölümden oluşmakta. Yani h ve g sürücülerinden oluşmakta ve bunlardan biri korumalı.

MiniTool Partition Wizard Home Edition 8.0 bunu indir ilk önce MiniTool Partition Wizard Home Edition - CNET Download.com sonra video'yu izle 2 parça ise sil programla tek parça haline getir.

6Gb'lık parçayı dediğinz gibi yaptım. Fakat kalan 2 gb'lık şifreli bölüm programda (Read Only) olarak gözüküyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. Ve hiç bir sorun olmayan 6 gb'lık bölüme biçimlendirmeyi yaptım ama hiç bir şey değişmedi. Asıl sorun olan diğer 2 gb'lık şifreli bölüm. Bu bölümde hiç bir işlem yapamıyorum. Ne biçimlendirebiliyorum ne de programda işlem yapabiliyorum.

- - - Güncellendi - - -

Regedittende yapmaya çalıştım ama hala düzelme yok :( Şu 2 gb lık yazmaya karşı korumayı kaldırıp ardından birleştirmenin bir yolu yok mu ?

- - - Güncellendi - - -

Abi durum biraz acil mümkün olduğu kadar kısa sürede yardım ederseniz sevinirim. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı