USB girişleri çalışmıyor

İntrasty

Hectopat
Merhaba 1 aydır devam eden bir sorunum var ve beni çıldırtmak üzere hızlıca konuya giriş yapmak istiyorum;

Bilgisayarımı normal olarak kullanırken oyun, kod yazarken, internette gezinirken vs. hiç fark etmeksizin bütün USB girişleri bir anda devre dışı kalıyor sadece ön taraftaki en sağdaki 2 USB girişi çalışır halde oluyor ve tek çözüm yolu PC'yi düğmesinden restartlamak oluyor daha projelerimi kaydedemeden bu sorunla karşı karşıya kalıyorum ve benim moralim aşırı bozuluyor oyunda da AFK cezası yiyorum. Bu sorunu nasıl çözerim yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mıdır?

Bunun için uyguladığım çözüm yolları;

RAM'leri çıkartıp yerlerini değiştirmek.

Ekran kartını çıkartıp tekrar takmak.

Harddiskin SATA ve güç kablosunu çıkartıp tekrar takmak.

Bu bazen yarım saatte bir bazen iki günde bir oluyor.

2. Link çözüldü olarak işaretli, konu açmadan önce sadece problemini aratsaydın bulabilirdin.

2. Link çözüldü olarak işaretli, konu açmadan önce sadece problemini aratsaydın bulabilirdin.
Hocam yanlış bir şey yapmak istemiyorum adımları Türkçe bir biçimde anlatabilir misiniz

Hocam yanlış bir şey yapmak istemiyorum adımları Türkçe bir biçimde anlatabilir misiniz
Tarayıcıda siteyi açtığınız zaman sağ üst köşede üç nokta üst üste bulunuyor, tıkladığınız zaman açılan menüde çevir satırına tıklayın.

Tarayıcıda siteyi açtığınız zaman sağ üst köşede üç nokta üst üste bulunuyor, tıkladığınız zaman açılan menüde çevir satırına tıklayın.
Deployment Image Servicing and Management tool Version: 10.0.18362.1379 Error: 3 Unable to access the image. Make sure that the image path and the Windows directory for the image exist and you have Read permissions on the folder.

Şöyle bir hata alıyorum.

Deployment Image Servicing and Management tool Version: 10.0.18362.1379 Error: 3 Unable to access the image. Make sure that the image path and the Windows directory for the image exist and you have Read permissions on the folder.

Şöyle bir hata alıyorum.
Neredeyse tüm müşterilerim Dell kullanıcıları olduğu için bunu esas olarak Dell bilgisayarlarda yaşadım. Sorun kesinlikle KB4074588 veya en azından bu yamanın 14 Şubat veya civarında gelen ilk sürümü, sanırım MS muhtemelen bir clusterf @ ck oluşturduklarını fark ettiği için 16-18. "Klavye ve Fare çalışmayı durdurdu" diye ararsanız, insanların sorun yaşadığı oldukça geniş bir forum listesi göreceksiniz!

Dün SSD'li oldukça hızlı bir makine olan bir makinem vardı ve oturum açma ekranında üç kez güç kesiliyordu, çünkü makine 5 saniye içinde normal olarak kapanabildiğinden, makineye ulaşamadım. kurtarma konsolu. Bu yüzden, kurtarma konsoluna ulaşmanın tek yolunun oturum açma ekranına gidip güç kablosunu çekmek olduğunu anladım. Bu, 3 gittikten sonra işe yaradı ve kurtarma konsoluna girebildim ve güncelleme uygulandığında 14 Şubat'tan önce bir sistem geri yükleme noktası seçebildim. Makine geri yüklediğinde klavye ve fare tekrar içeri girdi ve her şey yolundaydı.

Daha sonra, Ayarlar'da Güncelleme ve Güvenlik'e ve sayfanın altına yakın bir yerde mavi bir bağlantı olarak görünen "Gelişmiş seçenekler" e gidiyorum ve ardından özellik güncellemelerini 365 gün gecikmeye ve diğer güncellemeleri 30 güne ayarlıyorum, böylece yamanın düzeltilmesini umuyorum ve yeniden uygulanmayacak.

Gerçekten endişeleniyorsanız, "Güncellemeleri Duraklat" kaydırıcısını açık konumuna getirerek tüm güncellemeleri 35 güne kadar duraklatabilirsiniz.

Bilgisayarda bip sesi çıkaran başka bir seçenek, kurtarma konsoluna girmek için yukarıdaki gücü üç kez kapatmaktı. Ancak gelişmiş kurtarma seçeneklerine girdiğinizde, komut satırı seçeneğini seçin ve oradayken şu prosedürü izleyin:

Adım 1
Sistem geri yükleme menünüze ulaşmak için 3x gücü kapatın.

Adım 2
Komut istemini çalıştırın

Adım 3
Tür: Bcdedit / enum

Adım 4
Bul: osdevice
ve hangi sürücüye ayarlandığını görün. Benimle bu sürücü g idi: ancak bilgisayarınızda farklı bir şey olabilir

Adım 5
Tür: Dism / Image: G: \ / Remove-Package /PackageName:package_for_RollupFix~31bf3856ad364e35~amd64~~16299.248.1.17

Görüntüyü kullandığıma dikkat edin: G, çünkü işletim sistemim o sürücüye ayarlanmıştı. Sizinkinin ne olduğunu görmek için 4. adıma bakın.

Adım 6
Bu bittikten sonra, bilgisayarınızı winre menüsünden kapatın ve yeniden başlatın.
Kaynak:Google Translate

Yeni konular

Geri
Yukarı