USB içinde Big Sur kurulumu

Çapkın Kont

Hectopat
Makaleler
1
Bende 32 GB bir USB var, harddisk'imde Windows yüklü benim istediğim USB tak çalıştır Big Sur yapmak istiyorum.
Yani USB'yi taktığımda ve USB'den Boot ettiğimde direk ekrana Big Sur gelsin kurulum ekranı gelmesin harddiskte yer kaplamasın.
Nasıl yaparım?

Bende 32 GB bir USB var, harddisk'imde Windows yüklü benim istediğim USB tak çalıştır Big Sur yapmak istiyorum.
Yani USB'yi taktığımda ve USB'den Boot ettiğimde direk ekrana Big Sur gelsin kurulum ekranı gelmesin harddiskte yer kaplamasın.
Nasıl yaparım?
USB'ye Windows kurmayı duydum ama hiç USB'ye macOS kurmayı duymadım.
İkinci bir USB lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer Mac OS'in yoksa yardım edemeyeceğim korsana teşvikten banlarlar :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Eğer MacOS'in yoksa yardım edemeyeceğim korsana teşvikten banlarlar :)

macOS ISO yüklü bende VMware'den başlatmak istemiyorum USB'den yapmak istiyorum mümkün mü?

macOS ISO yüklü bende VMware'den başlatmak istemiyorum USB'den yapmak istiyorum mümkün mü?
2. USB varsa olur, diğer türlü biraz zorlanırız.
Eğer Mac OS'in yoksa yardım edemeyeceğim korsana teşvikten banlarlar :)
Nasıl yani? Hackintosh'dan bahsediyorsan o korsan sayılmaz.

Nasıl yani anlamadım? Yerinde olsam Mac OS'i Vm de başlatıp USB'ye erişmesine izin verip öyle kurardım, en garanti yol o gibi duruyor. Ama bunu yapmak istemiyorsan pek bir fikrim yok senin fikrin arsa anlat olur yada olmaz diyelim.

2. USB varsa olur, diğer türlü biraz zorlanırız.

Nasıl yani? Hackintosh'dan bahsediyorsan o korsan sayılmaz.
Tamam
VMware yüklüyorum
Tamam
Tamam

Geri
Yukarı