Çözüldü USB ile format esnasında kapanmalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yunussemree0

Centipat
Daha fazla  
RAM
G-skıll 16 gb
SSD veya HDD modeli
Sata kingston - sata samsung -m2 Crucial
Ekran kartı
Arc a750
Anakart
Gigabyte a320m s2h
İşlemci
Ryzen 5 2600
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayar format atıyordum. Tam Windows yüklenirken yarısında bir anda kapandı. Bir süre Gigabyte yazısında yeniden başlatılıyor diye döndükten sonra açıldı klavye - dil ayarlama - Microsoft hesap açma kısmına attı. Biraz tırstım açıkçası bir problem olur mu? Temiz olmuş mudur yoksa. Başına gelen veya bilgisi olan varsa söylerse, sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
kapandı derken direkt gücümü kesti?

komut isteminden "sfc /scannow" komutu ile hatalı bozuk sistem dosyalarını onarabilirsin
ve windows updatesini kontrol et güncelle bi problem kalmayacaktır

ve iso dosyasını güvenli yerden kurduğuna emin ol gezginlerden fullprogramindir.net gibi yerler güvenilmezdir

youtubede ilgili iso dosyasını nerde indirileceğini bulursunuz
virüslü iso dosyası indirmek mümkün

ve bilgisayarınıza

Spybot - Search & Destroy​

programını resmi yerinden indirip güncelleyip taratın bilgisayarınızdaki performansı ve güvenlik sorunlarını düzeltir (güvenlik duvarı gibidir)
kapandı derken direkt gücümü kesti?

komut isteminden "sfc /scannow" komutu ile hatalı bozuk sistem dosyalarını onarabilirsin
ve windows updatesini kontrol et güncelle bi problem kalmayacaktır

ve iso dosyasını güvenli yerden kurduğuna emin ol gezginlerden fullprogramindir.net gibi yerler güvenilmezdir

youtubede ilgili iso dosyasını nerde indirileceğini bulursunuz
virüslü iso dosyası indirmek mümkün

ve bilgisayarınıza

Spybot - Search & Destroy​

programını resmi yerinden indirip güncelleyip taratın bilgisayarınızdaki performansı ve güvenlik sorunlarını düzeltir (güvenlik duvarı gibidir)

Çözüm
Kapandı derken direkt gücümü kesti?

Komut isteminden "SFC /scannow" komutu ile hatalı bozuk sistem dosyalarını onarabilirsin.
Ve Windows Update'sini kontrol et güncelle bir problem kalmayacaktır.

Ve ISO dosyasını güvenli yerden kurduğuna emin ol gezginlerden fullprogramindir.net gibi yerler güvenilmezdir.

YouTube'da ilgili ISO dosyasını nerede indirileceğini bulursunuz.
Virüslü ISO dosyası indirmek mümkün.

Ve bilgisayarınıza.

spybot - Search & destroy​

Programını resmi yerinden indirip güncelleyip taratın bilgisayarınızdaki performansı ve güvenlik sorunlarını düzeltir (güvenlik duvarı gibidir)

Teşekkür ederim. Gücü mü kesti derken, bir anda reset atar gibi oldu biraz bekledikten sonra açıldı. Bu arada ISO dosyasını orijinal siteden yükledim. Şu an bir problem yok gibi ama emin olmak için dediğiniz yöntemi kullanacağım. 🙏🏻

Teşekkür ederim. Gücü mü kesti derken, bir anda reset atar gibi oldu biraz bekledikten sonra açıldı. Bu arada ISO dosyasını orijinal siteden yükledim. Şu an bir problem yok gibi ama emin olmak için dediğiniz yöntemi kullanacağm
endişe edip durduk yere rahatsızlanmak hiç mantıklı değil
yapmamız gereken ne varsa yapalım ve bitti dahada düşünmeyelim

geçmişte benim bilgisayarla alakalı çok takıntı şüphelerim oldu

benim eski bilgisayarım windows 7 dosyaları klasör dizinleri bozulmuş durumda
silmeye çalıştığım zaman yanıt vermiyor klasör dizinlerini görmyor simgesi değişik gözüküyor
en başta doğru düzgün bilgisayarı en titiz şekilde virüs taraması yaptım gerçekten beklemediğim şekilde virüsler çıktı eminim virüs bile değillerdir onlar

ve gerekeni yapıp arkama yaslandım internete girdim oyun oynadım işimi gördüm
illaki şüphelerimiz olabilir ama gerekeni yapıp rahatımıza bakıcaz
çünkü tam ve kesin emin olmak zor olabiliyor

Selamunaleyküm 😊

Endişe edip durduk yere rahatsızlanmak hiç mantıklı değil.
Yapmamız gereken ne varsa yapalım ve bitti daha da düşünmeyelim.

Geçmişte benim bilgisayarla alakalı çok takıntı şüphelerim oldu.

Benim eski bilgisayarım Windows 7 dosyaları klasör dizinleri bozulmuş durumda.
Silmeye çalıştığım zaman yanıt vermiyor klasör dizinlerini görmyor simgesi değişik gözüküyor.
En başta doğru düzgün bilgisayarı en titiz şekilde virüs taraması yaptım gerçekten beklemediğim şekilde virüsler çıktı eminim virüs bile değillerdir onlar.

Ve gerekeni yapıp arkama yaslandım internete girdim oyun oynadım işimi gördüm.
İllaki şüphelerimiz olabilir ama gerekeni yapıp rahatımıza bakacağız.
Çünkü tam ve kesin emin olmak zor olabiliyor.

Selamunaleyküm 😊

Aleykümselam 🙏🏻 dediğiniz çok doğru kaygı ve endişe bazen daha farklı sonuçlara yol açıyor. Neyse ki düzelmeyecek sorun yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı