USB ile sistem boot edilmiyor

BayDonut

Hectopat
Daha fazla  
USB gözüküyor BIOS da seçiyorum birinci olarak F10 ile kaydediyorum ama bilgisayar normal açılıyor çözümü nedir?

Flash belleğe yazdırdığın ISO hatalı veya eksik yazmış olabilir.

USB gözüküyor BIOS da seçiyorum birinci olarak F10 ile kaydediyorum ama bilgisayar normal açılıyor çözümü nedir?
Kullanmak istediğiniz ISO dosyasını Rufus yazılımını kullanarak usb cihazınıza yazdırdıktan sonra dener misiniz?

Diğer üyelerinde söylediği gibi USB'nin içindeki yazılımda sorun olduğunu düşünüyorum. Temiz bir Windows 10 indirin ve Rufus yardımıyla USB'ye yazdırın. Boot etmeyi tekrar deneyin.

Kullanmak istediğiniz ISO dosyasını Rufus yazılımını kullanarak usb cihazınıza yazdırdıktan sonra dener misiniz?

Öyle yaptım zaten İSO dosyası Technopat'in rehberinden indirdim.
Diğer üyelerinde söylediği gibi USB'nin içindeki yazılımda sorun olduğunu düşünüyorum. Temiz bir Windows 10 indirin ve Rufus yardımıyla USB'ye yazdırın. Boot etmeyi tekrar deneyin.
10 dakika önce yazdırdım daha yeni.

Peki bilgisayar açılırken BIOS'a değil de direkt olarak boot menu kısmına girebiliyor musunuz? Bazı anakartlarda varsayılan olarak F12 tuşudur.

Not: Bir de bazı durumlarda usb üzerinden boot sağlandıktan sonra "Press any key to install" tarzı bir yazı görünür. O esnada klavyenizden herhangi bir tuşa basmanız gerekir.

Peki bilgisayar açılırken BIOS'a değil de direkt olarak boot menu kısmına girebiliyor musunuz? Bazı anakartlarda varsayılan olarak F12 tuşudur.

Not: Bir de bazı durumlarda USB üzerinden boot sağlandıktan sonra "press any key to install" tarzı bir yazı görünür. O esnada klavyenizden herhangi bir tuşa basmanız gerekir.

Hocam bayağı geç yazıyorum BIOS'tan birinci olarak seçiyorum boot menüsunden yapıyorum böyle hata veriyor artık.

Dosya Ekleri

• IMG_20211129_220501.jpg
    IMG_20211129_220501.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 18
Hocam bayağı geç yazıyorum BIOS'tan birinci olarak seçiyorum boot menüsunden yapıyorum böyle hata veriyor artık.

Ya USB'ye kurduğunuz ISO dosyasında ya da flash belleğinizde sıkıtı var.

Geri
Yukarı