USB kablosu ile telefon ekranını bilgisayara yansıtma

Emir3635_

Hectopat
Yer
Snowdin/Grillby's
Daha fazla  
Selam,

az önce Youtube'dan bazı videolar izleyerek telefon ekranını bilgisayara aktarmayı denedim ancak başaramadım. Kablo ile bağlamam için bana yardım edecek biri varsa şimdiden teşekkürler..
(Kablosuz bağlama yöntemlerini de göz önüne serebilirsiniz.)

Selam,

Az önce YouTube'dan bazı videolar izleyerek telefon ekranını bilgisayara aktarmayı denedim ancak başaramadım. Kablo ile bağlamam için bana yardım edecek biri varsa şimdiden teşekkürler.

Micro USB ise bağlayamazsın.
Tiype C ise bağlarsın ama yine de modelden modele değişir.

Bilgisayarın wifi destekliyorsa, ayarlarda sitem bölümünde bu bilgisayarda göster seçeneği var. Bunu etkinleştirdikten sonra, telefondan kablosuz ekran bölümünden görüntüyü yansıtabiliyorsun.
Kablolu olarak vysor uygulamasını kullanabilirsin. PC'ye ve telefona kurup görüntüyü aktarıyorsun.

Bilgisayarın wifi destekliyorsa, ayarlarda sitem bölümünde bu bilgisayarda göster seçeneği var. Bunu etkinleştirdikten sonra, telefondan kablosuz ekran bölümünden görüntüyü yansıtabiliyorsun.
Kablolu olarak vysor uygulamasını kullanabilirsin. PC'ye ve telefona kurup görüntüyü aktarıyorsun.
Sağ ol deneyeceğim şimdi.

Selam,

Az önce YouTube'dan bazı videolar izleyerek telefon ekranını bilgisayara aktarmayı denedim ancak başaramadım. Kablo ile bağlamam için bana yardım edecek biri varsa şimdiden teşekkürler.

Telefonun yeniyse ve Samsung ise USB ile dex ile olur.

Geri
Yukarı