USB kulaklık DeepCool CG540 kasanın neresine takılır?

Daha fazla  
  • DeepCool CG540 650W 80+ tempered glass RGB USB 3.0 ATX mid Tower kasa.
Bu kasayı aldım 2 adet USB girişi var.
Bir adette monitör aldım bir tane jaks girişi 2 adet HDMI ve bir adet DisplayPort var. Ama bende USB kulaklık var. Ne yapacağım?
Bende mouse USB 1.
Klavye 2.
Kulaklık 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • DeepCool CG540 650W 80+ tempered glass RGB USB 3.0 ATX mid Tower kasa.
Bu kasayı aldım 2 adet USB girişi var.
Bir adette monitör aldım bir tane jaks girişi 2 adet HDMI ve bir adet DisplayPort var. Ama bende USB kulaklık var. Ne yapacağım?
Bende mouse USB 1.
Klavye 2.
Kulaklık 3.

USB çoklayıcı al bence ileriki zamanlarda da işine yarar ama her markadan alma forumda gez dolaş oradan düzgün bir F/P bir coklayici bul.

USB çoklayıcı al bence ileriki zamanlarda da işine yarar ama her markadan alma forumda gez dolaş oradan düzgün bir F/P bir coklayici bul.
https://www.cimri.com/en-ucuz-3-5mm...o-harici-u-disk-baglayin-fiyatlari,2193481192 buna baktım ama

Klavye ile mouse’u anakarta tak yani kasanın arkasına? Monitörde USB olmaz zaten.
kasanın arka tarafında giriş yok ön tarafta bir kulaklık girişi 2 usb girişi
KNK VALLA İLK PC ALIŞIM mala anlatır gibi anlat

kasa elime gelmedi ama videosunu izledim arka tarafta giriş yok gibiydi yarın gelicek yarın atayım istersen
Normalde kasanın içine takılan anakartın girişleri kasanın arkasındaki boşluk bırakılan yere denk gelir. Kart harici kasada genellikle ön tarafta iki USB iki de jak girişi bulunur. MSI Aegis tarzı bir PC değilse ki öyle değil gibi kesin giriş vardır yani dert etme.

Geri
Yukarı