USB LED ışık tavsiyesi

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Özellikle elektrik kesildiğinde USB ile powerbank'e bağlamak için bir ürün arıyorum.

Eskiden Xiaomi'nin şu tarz ürünleri vardı ama Türkiye'de pek kalmamış, bazı sitelerde çok pahalıya satılıyor ve satıcı isimleri orijinal olmadığını düşündürüyor.

1649056305232.png

Önerebileceğiniz ya da kullandığınız bir USB led ışık var mı? Teşekkürler.

Aliexpress'te Xiaomi 2.nesil powerbak aldığımda bunu eşantiyon olarak vermişlerdi. 5 senedir lazım oldukça kullanıyoruz. 5 kademe ışık şiddeti bulunuyor. İsterseniz akşam görüntü ekleyebilirim. 🙂
Teşekkür ederim, evet güzel bir ürün ama Türkiye'de satan bulamadım. Garip garip satıcılar satıyor sadece, o da 120 TL yazmışlar. Amazon'da ucuza çakmasını buldum S-Link marka (satıcı: Amazon.com.tr) bir onu alıp deneyeceğim muhtemelen, zaten sadece kesintilerde kullanacağım çok iyi bir şey olmasına gerek yok :)

ürün elinizde mi şuan? elinizdeyse fotoğraflarını ve deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Evet elimde. Sadece elektrik kesildiğinde ve yatakta kitap okurken kullanıyorum, öyle çok güçlü bir aydınlatması yok ama 15-20 TL'lik bir ürüne göre yeterli. Tek eksiği üzerinde bir tuş olmaması. Kapatmak için powerbank'ten sökmek zorunda kalıyorum, bir yerden sonra yalama yapabilir.
Yukardaki örnek fotoğraftakinin aynısı zaten ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı