USB olmadan Windows 10 yapmak

Bexcasii

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
İntel HD graphics r3000
İşlemci
intel i3
Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum ve teknik sorunlardan dolayı Windows 10'a geçmek istiyorum ama USB belleğim ya da CD yok bunlar olmadan bigisayarımı Windows 10'a geçirmek mümkün mü?

Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum ve teknik sorunlardan dolayı Windows 10'a geçmek istiyorum ama USB belleğim ya da CD yok bunlar olmadan bigisayarımı Windows 10'a geçirmek mümkün mü?
Teknik sorun dediğin şey virüsse diğer bilgisayara da dümdüz taşırsın fakat şu var:

Disk bölümleme sırasında işletim sistemin flaş bellek gereksinimi ne olarak yazdıysa onu yap. 20GB fazlasıyla yeter bana kalırsa ama 8 yetmeyecektir bence 10 için.

Evet, Microsoft'un bunun için muhteşem bir yükseltme aracı var fakat dikkat etmekte fayda var:
(!) Windows 7 Service Pack 2 ve üstü.
(!) i3 4GB Bellek kesinlikle bulundurmanızı öneririm.
(!) Yükseltmeden önce önemli verileri yedekleyin yükseltme sırasında bir elektrik kesintisi olursa bunu yapmakta fayda var.
(!) Kurtarma diski oluşturun.
Tüm bunları yaptıktan sonra hazırsınız:

Windows 10'u indirin | Microsoft
1690183473490.png
"Aracı şimdi indirin" butonuna tıklayın.
MediaCreationTool.exe dosyasına çift tıklayın veya tıklayın ve açın, gelen ekranda kurulum için gereken bazı hazırlıkları yapın.

Dikkat etmeniz gereken yer:
(Seçenek) Dosyalarımı sakla uygulamaları kaldır.
(Seçenek) Dosyalarımı, uygulamalarımı sakla bilgisayarımı yenile.
(Seçenek) Hiçbir şey.

Veri kaybı yaşamamak için kurulumu en düzgün şekilde yapın!

Yeni konular

Geri
Yukarı