USB PnP Audio Device sorunu

Doğru ancak usb 3'e cihazı iyi tanıması için tak dedim. Cihaz birkaç ek donanım daha getirmiş göründüğü kadarıyla usb 1.1 gibi çalışıyor çünkü eski bir donanım ise zaten çalıştırmaya çalışmayın fayda fazla sağlamayacaktır.

Şunu da belirtelim. başka cihazlarda notebook ve masaüstü Windows 7, 8 hepsinde deneyip aynı sonucu almış. Sürücüler güncel gözükmekte. Üreticinin verdiği veya sitesindeki yazılım kurulurken cihazı görmemekte.

Cihazdan kaynaklı gibi görünüyor fakat üretici yardım konularında pek bir geri dönüş yapmıyor gibi.

Cihazın kimliği sorunlu ondan sürücüsünü vermedim. Eğer kimlik yine aynı ise ve eski sistemlerde de aynı ise donanımsal sorunu var taktığı cihazın.
Evet donanımsal sanırım :( iade de etmeyeceğim. Müzik dinlerken film izlerken falan çok memnunum kulaklığımdan . Mikrofonu için de iade etmeyeceğim :( 30 gün kulaklıksız yapamam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı